2726
عنوان

جهیزیه میخام

259 بازدید | 38 پست

خانمایی که تازه جهیزیه خریدین میاین یه چند تا برند خوب مناسب معرفی کنید؟ من خودم دو سال پیش خریدم و روی خریدم خیلی تحقیق کردم چیزایی که گرفتم خوب بودن خداروشکر،الان واسه خواهرم میخام بخریم میگم ببینم چیزی عوض شده یا جدید اومده؟

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
چ تاپیکی زدی بدرد منم میخوره ... عروسیش کی هست؟ ینی چه موقست

هنوز مشخص نشده شاید سال دیگه ولی با این قیمتا گفتم زودتر بگیره استرسش کم بشه

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ایشاله قیمتا میادپایین ... 

ایشالا که بله    ولی قیمتا با ایشالا مشالا بنظرم پایین نمیاد باید بجنبیم هرچه زودتر بخرن بهتره، این راهیه که باید برن بلاخره

منم عروسیم نزدیکه با این قیمتا که هر روز نوسان داره معلوم نیس باید چیکار کنیم ادم از فردای خودش خبر نداره

من حتی یه قاشقم نگرفتم

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنید..😍😍یه آذرماهی مهربون 🤪😋😋
اره والا منکه صفرم خبری هم نیست حالا حالاها ... نه جاهازی نه ازدواجی ...😂

اع نامزدم نیسین؟

منم عروسیم نزدیکه با این قیمتا که هر روز نوسان داره معلوم نیس باید چیکار کنیم ادم از فردای خودش خبر ...

ولی من قیمتا رو دیدم با دو سال پیش خیلی تفاوت نداره البته تیکه های ریز دیدم

این خرده ریزا فوقش 200تومن روش اومده باشه یا کمتر 

خیلی فرق کرده عزیزم من یخچال هیمالیا اول تابستون گرفتم ۵ تومن الان ۱۱ تومن شده اونم تو بازار نیست ولی به نظر من با شرایطی که دلار داره میاد پایین دست نگه دارید بازار به یه ثباتی برسه هر چند فروشنده ای که خودش گرون خریده دیگه نمیاد جنس ارزون بده 

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید

تا قبل این گرونیا خوب بود سبزی خردکن اول تابستون ۲۰۰بود الانشده یه تومن 

چرخ گوشتم همینجوری

حالا خداروشکر اوضاع مالی بابام خوبه منم منتظرم قیمتا یه خورده ثابت بشن شروع کنم بخرم

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنید..😍😍یه آذرماهی مهربون 🤪😋😋
2706