2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سایه یکمی از هاشور گرون ترِ چون بیشتر کار میبره یعنی خوزستان هاشور ارزونتر از سایست؟

اینجا هاشور حدودن 50 گرونتر بوو وقتیکه من زدم 

ولی دوس نداشتم چون تارهاش زودتر محو میشه و ماندگاریش کمتره 

میکرو بلیدینگ و این هاشور کرکی ها هم ک خیییلی زود میره و باید رنگش تیره باشه

منم چون چشمم روشنه ابرو تیره بهم نمیاد نزدم

برای اون دسته عزیزانی که کنجکاون.... بخداااا عکس پروفایلم خودم نیستم 
کرج نمیدونم ولی خوزستان من پارسال زدم 250 سایه خیلیم راضیم

ببین من امروز رفتم پیش همسایمون برام سایه زد 200 گفت ترمیمش را هم ارزونتر ازت میگیرم اولش هر چی ازش پرسیدم قیمتت چندِ هیچی بهم نگفت وهی تعارف کرد بعد که کارش تموم شد خودم اصرار کردم که بهم بگو میخوام قولک بذارم برا پولش واز این حرفا راضی شد گفت 200 چون همسایه ایی

میخوام بدونم قیمت حقیقی اش چقدرِ مگه

اینجا هاشور حدودن 50 گرونتر بوو وقتیکه من زدم  ولی دوس نداشتم چون تارهاش زودتر محو میشه و ماند ...

میکرو پیگمنتیشن من زدم سایه هم زدم ازم 200 گرفت مدلشم خداییش خوب در آورد منتها نمیدونم قیمتش یچجور بوده ن آخه گفت چون همسایه ایی انقدر ازت میگیرم

2738
عزیزم من متوجه شدم شما عظیمیه ساکن هستی،درسته؟ همسایه هستیم،من دو روز پیش هاشور زدم ۳۵۰

پس خداییش خیلی منصفانه ازم گرفته میخواستم بدونم چقدر بهم تخفیف داده آخه کلا مشتری خودشم وقیمت بیرون را اصلا نمیدونم

خداییش احساس کردم خیلی ارزونتر گفت ولی نمیدونستم چقدر ارزونتر گفت,آخه خیلی خانم خوبیه و خودم کلی اصرار کردم وگرنه نمیگفت

تاپیکی که درمورد پوشک آقا پسرت زدی رو خوندم منم پسر۲۰ماهه دارم از سوپر مارکت دور میدان گلستان یا سوپری یر گلستان ۲۰ پوشک مولفیکس شماره۵میخرم . من ۳۴تایی خریدم ۸۵.چاره ای نیست.پسرم هنوز قادر به کنترل دستشویی نیست 

کدوم آرایشگاه رفتی؟آدرس میدی؟

آرایشگاه نیست تو خونه کار میکنه ولی مدرک داره و دوره دیده امروز حرف میزدیم گفت فروردین رفته دوره های جدیدش را هم دیده 

تاپیکی که درمورد پوشک آقا پسرت زدی رو خوندم منم پسر۲۰ماهه دارم از سوپر مارکت دور میدان گلستان یا سوپ ...

من از کوروش سر میدان بعثت میخرم مولیفکس میده 75 و مرسی هم جدید آورده رو بسته زده 76 اونجا فکر کنم 10 ارزونتر میده

2706