2733
2734
عنوان

خانومای ساکن قم که باردارن یا به تازگی زایمان داشتن. راهنمایی لطفا!!

| مشاهده متن کامل بحث + 17024 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
البته ظاهرا بنده مجبورم برم بیمارستان ولیعصر آخرش من حتی نامه بیمه تکمیلی هم برا گلپایگانی گرفتم ک ...

سلام

شما زایمان کردین به سلامتی؟

بیمارستان ولیعصر چطور بود؟ دکترتون کی بود؟ ازش راضی بودین؟

البته ظاهرا بنده مجبورم برم بیمارستان ولیعصر آخرش من حتی نامه بیمه تکمیلی هم برا گلپایگانی گرفتم ک ...

سلام عزیزم.شماپیش شاه بوداغی زایمان کردیدراضی بودید؟منم ایشون روانتخاب کردم برازایمان

2738
سلام ببخشید منم میخوام دکتر شاه بداقی انتخاب کنم میخواستم ببینم چه کارایی براتون کردن ؟

منظورتون از چه کاری چیه؟ خب دکتر خوش برخورد و خوبی هستن چکاپهاشون که دقیقه نسبتا

برا زایمانم بسیار همراه و دلسوزن

در مجموع به نظر من انتخاب خوبی کردین

مولای یا مولای انت العظیم و انا الحقیر و هل یرحم الاحقیر الی العظیم
منظورتون از چه کاری چیه؟ خب دکتر خوش برخورد و خوبی هستن چکاپهاشون که دقیقه نسبتا برا زایمانم بسیار ...

سلام بوی بهشت جان 

من هم قم هستم و زایمان دوممه اولیرو بخاطر وزن پسرم ک ۳۸۰۰ بود سز شدم دومیرو دوست دارم وی بک انجام بدم 

شنیدم دکتر شاه بوداقی وی بک خیلی انجام دادن شما زایمان کردی ازش راضی بودی؟

و اینکه فاصله زایمانت با زایمان قبلی چند سال بود برا من دوسال و دوماهه 

ممنون میشم راهنماییم کنی من دکترم منیر سلیمی هستش میخواستم بپرسم اگه دکتر شاه بوداقی بهتره دکترم رو عوض کنم

2706