2733
2734
عنوان

هفته 37 بارداری

3036 بازدید | 18 پست

سلام دوستای گلم 

من دو روز دیگه میرم تو 38 هفته از غروب اسهال و سردرد و کمی حالت تهوع گرفتم امشب هم اصلا نخوابیدم یا دستشویی میرم یا نی نی اینقده خودشو سفت میکنه نفسم بند میاد نمیتونم بخوابم . قبلا خودشو سفت میکرد ولی یه بار دوبار الان دیگه ول کن نیست نمیزاره بخوابم . کی اینطوری بوده چرا یهویی اینطوری شدم کسی تجربه ای نداره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم دوهفتس همینطوری ام ویروسه..یکشنبه نوبت عملمه

خدایاهزاران هزارمرتبه شکربابت فرشته کوچولوی زندگیمون هدیه خدابعدازچندسال انتظارباIVF😍😘انشالله دامن تمام منتظراسبزبشه بزودی🌹دخترقشنگم زندگی منوبابایی انشالله همیشه سلامت باشی ولبت خندون باشه😍🐣
2738
خوبه تو نوبت عمل داری من دکترم بهم تاریخ نداده هنوز . چند هفته بهت نوبت عمل داده؟

۳۹هفته و۱روزبهم وقت داد

خدایاهزاران هزارمرتبه شکربابت فرشته کوچولوی زندگیمون هدیه خدابعدازچندسال انتظارباIVF😍😘انشالله دامن تمام منتظراسبزبشه بزودی🌹دخترقشنگم زندگی منوبابایی انشالله همیشه سلامت باشی ولبت خندون باشه😍🐣
اوه خیلی دیره من نمیتونم دیگه

برای سزارین اجازه میدن واردهفته۳۹بشی.من امروز۳۸هفته۳روزمه

سلام عزیزم.میگم من سه تا بیبی چک مارک روژان زدم سه روز و دو روز قبل موعد.امروز ی روز مونده ب موعدم دوتا مدیکور زدم منفی شد.ینی اصلا ب نظرم خراب بودن چون خط سی هم ک سریع باید بیفته ی ربع بعد تازه کمرنگ افتاد.ینی تا ی ربع کلا صفحش سفی سفید بود. حالا گیج شدم... ب نظرت کدوماشون درستن؟

میشه برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستی؟ربنااغفرلی ولوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب.  عزیز دل مامان زودی گندله شو و بیا چون آبجی کیانای مهربونت از همین الان همش سراغتو میگیره و میگه پس شرا نینی ب دینا نمیاد باهاش بازی تونم  

اون روژانا سریع سه تاشون مثبت شدن

میشه برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستی؟ربنااغفرلی ولوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب.  عزیز دل مامان زودی گندله شو و بیا چون آبجی کیانای مهربونت از همین الان همش سراغتو میگیره و میگه پس شرا نینی ب دینا نمیاد باهاش بازی تونم  
سلام عزیزم.میگم من سه تا بیبی چک مارک روژان زدم سه روز و دو روز قبل موعد.امروز ی روز مونده ب موعدم د ...

سلام گلم من خیلی بی بی چک استفاده کردم یه دفعه مدیکور چهار بار واسم مثبت کاذب داشت اصلا بهش اعتمادی ندارم ولی روژان هروقت زدم عالی بوده قشنگ نشون داده حالا صبر کن بعدا که دوباره زدی اصلا مدیکور نخر

2706