2733
2739

فقط بهت بگم دکتر رونقی نری ک پولتو ریخیتی جوب اب ..من یک ماه باهاش بودم ۱۲۰ تومنم گرفت واسه اون ماه ..برنامه قلم چی رو میداد بعد من میگفتم  وقت نمیکنم بخونمش جا میموندم باز همون برنامه رو میداد بخدا اگه دروغ بگم

تیکر  قبولیم تو دانشگاه خرم اباد یا اصفهانه😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط بهت بگم دکتر رونقی نری ک پولتو ریخیتی جوب اب ..من یک ماه باهاش بودم ۱۲۰ تومنم گرفت واسه اون ماه ...

اتفاقا شما اشتباه میکنید، خواهر زاده من با دپارتمان کنکور دکتر رونقی کار کرد معدلش ۱۴ بود انقدر برنامه ها و مشاوره هاسون خوب بود ما در تعجب بودیم که این بچه چطور انقدر خوب داره پیشرفت میکنه سال اول رتبه اش شد ۸ هزار سال دوم باز با دپارتمان دکتر رونقی کار کرد امسال خدارو صد هزار مرتبه شمر پزشکی بم قبول شد کارنامشم دکتر رونقی گذاشتن توی پیجشون

عزیزم من زیاد توی فضای مجازی فعال نیستم ولی گفتم در مورد تاپیک شما چون تجربه دارم نظر بدم، دپارتمان دکتر رونقی بنظر من خیلی خوبه، هم خواهر زاده ام با این تیم کار کرد و هم دختر همکارم، هر دو تاشون پزشکی قبول شدن،چون دکتر رونقی خودشون خیلی پیگیر دانش آموزا هستن برنامه های خواهر زادم دقیقا طبق برنامه مدرسه و کلاس خصوصی هاش چیده شده بود هروقتم میخواست با مشاپرش تلفنی حرف میزد مثل یه رفیق هرشب باهم در ارتباط بودن 

2738
اتفاقا شما اشتباه میکنید، خواهر زاده من با دپارتمان کنکور دکتر رونقی کار کرد معدلش ۱۴ بود ...

کجایید شما 

خواهرتون رتبش چند شده 

منم کنکور دادم میخوام محدوده رتبرو بدونم 

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊
کلا من تعریف مثبت خییییلی از دپارتمان دکتر رونقی و قبولی هاشون شنیدم  راستی آزمون آنلاین هم دا ...

توی اینستا پیج دارن؟؟هزینشو می دونید؟

🍀🍀🍀اب هست خاک هست جوانه باید زد. 

یعنی هرچی از مشاوره دکتر رونقی بگم کم گفتم خیلی خوب کار می کنن کلی وقت می ذارن خیلی باحوصله هستن یعنی عالیه واینکه کلی بهمون دلگرمی میدن منم پزشکی قبول شدم پیشنهاد می کنم حتما پیش دکتر رونقی برید عالی هستن 

ومن از ایشون مشاوره گرفتم و الان دندانپزشکی دارم می خونم 

وخواهرم و دوتا از دوستامم پزشکی دارن میخونن