2733
2734

ما خونمون سعادت آباده ولی مجبوریم برای یک سال یا یکسال و نیم بریم مستاجری تا خونه جدید آماده بشه.من دلم خونه بزرگ و نوساز میخواد  الان هم که  انقدر خونه ها گرونه خونه دلخواهت جای خوب شهر پیدا نمیشه قیمت  مناسب. حالا به نظرتون برج های دریاچه چیتگر بده؟؟؟ خونه هاش که عالیه ولی بعضی ها میگن خارج تهران محسوب میشه خوب نیست محله اش و نمی ارزه و جاش بده . کسی از اونجا اطلاعات داره؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خوب و دلبازه من اونجارو خیلی دوست دارم بنظرم برا یکی دوسال ارزش رفتن و تجربشو داره.ان شاالله خ ...

ااااا؟ مرسی عزیزم . نمیسازیم خونه ای که الان توش نشستیم برای پدر شوهرمه داره میفروشه و دوباره میخره ولی میگه حدود ۱ سال اینا میکشه ما هم مجبوریم بریم مستاجری . خیلی شک دارم برای اون منطقه اره خیلی دلبازه ولی مامانم همش میگه جاش بده 

2731
ااااا؟ مرسی عزیزم . نمیسازیم خونه ای که الان توش نشستیم برای پدر شوهرمه داره میفروشه و دوباره میخره ...

قربونت.عه اشتباه متوجه شدم😊ان شاالله بسلامتی.والا خیلی سلیقه ایه اما من اگه باشم حتما میرم برجهای خیلی شیک و با امکاناتی داره.یه روز برو خودت از نزدیک تحقیق کن بنظرم دسترسیش الان خیلی خوب شده مستقیم میخوره به همت البته اگه از نظر دوری از خانوادت مشکل پیدا نمیکنی

قربونت.عه اشتباه متوجه شدم😊ان شاالله بسلامتی.والا خیلی سلیقه ایه اما من اگه باشم حتما میرم برجهای خ ...

نه مشکلی نیست خودم که خونه دارم همسرم هم پاشین داره از همت میره سرکارش دیگه . پسرم هم که کوچیکه. اصلا زیاد بیرون نمیرم برای همین میگم خونه برام مهمه بزرگ باشه. اره راست میگی حتما فردا میرم از نزدیک میبینم

نه مشکلی نیست خودم که خونه دارم همسرم هم پاشین داره از همت میره سرکارش دیگه . پسرم هم که کوچیکه. اصل ...

بسلامتی

ان شاالله هرچی که خیر باشه پیش بیاد واست عزیزم

سوالی داشتی من هستم❤️