2737
2734
عنوان

قرعه کشی خونگی

1197 بازدید | 39 پست

دوستان میخام واسه این قرعه کشیا ثبت نام کنم بنظرتون بده مبلغ بالا ثبت نام کنم؟

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  

اگر توان پرداخت این قسطو داری خوبه

و اینکه صاحب صندوق رو بخوبی بشناسی 

من با ی غریبه گذاشتم یعنی پدرم دراومد تا اسمم در بیاد 

تابلو بود خانوادگی سر و سری داشتن

من میتونم دنیامو تغییر بدم...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مبلغ بالا زمان طولانی تری هم داره واسه قرعه کشی مثلا کسی که اول برنده بشه با کسی که آخر برنده بشه یکی نیست موقعیتش اونم با این وضع اقتصادی که ثبات نداره پول هم ارزشش روز به روز کمتر میشه

به نظرم پولی که میخواید بدید خودتون پس انداز کنید بهتره

منم همیشه نظرم همین بود ولی میبینم اگه نفرای اولی تا وسطی دربیاد خیلی ب نفعمونه انگار وام گرفتی بدون هیچ دنگ و فنگی،ما ضامن نداریم بانک راحت وام نمیده

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
2738
به نظرم پولی که میخواید بدید خودتون پس انداز کنید بهتره

اخه وقتی زودتر به اسم ادم دربیاد خیلی با صرفه تر 

من ماهی ۵۰۰ میدم کل پول هم ۱۵ میلیونه نفر هشتم برام در اومد 

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔
منم همیشه نظرم همین بود ولی میبینم اگه نفرای اولی تا وسطی دربیاد خیلی ب نفعمونه انگار وام گرفتی بدون ...

خوب درسته اما اکثرا این قرعه کشیها قاب بندیه،و به اسم افراده از پیش تعیین شده در میاد

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
اخه وقتی زودتر به اسم ادم دربیاد خیلی با صرفه تر  من ماهی ۵۰۰ میدم کل پول هم ۱۵ میلیونه نفر هش ...

من یجا رو میشناختم ۶۰ تومنی بود ولی میگه پر شده...دیگه جایی رو نمیشناسم☹

اخه وقتی زودتر به اسم ادم دربیاد خیلی با صرفه تر  من ماهی ۵۰۰ میدم کل پول هم ۱۵ میلیونه نفر هش ...

درسته اگر به صورت منصفانه و با اشخاص درست برگزار بشه خوبه

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
خوب درسته اما اکثرا این قرعه کشیها قاب بندیه،و به اسم افراده از پیش تعیین شده در میاد

آره اونا ک خیلی نامردی میکنن ولی مادر شوهرم یجا داشت خیلی قبولش داشتن ولی میگه مهلتش تموم شده نشد ثبت نام کنیم

خودت بنویس خواهر . اولین رو هم خودت بردار .

😊 میوه خشک  و لواشک های درجه. Mivekhoshkenovin با کیفیت صادراتی برا مامانایی که تو راهی دارن یه مولتی ویتامین طبیعیه 😊برا یه پذیرایی شیک 😌برا بچه های گل که بد غذان 😊برا ورزشکارا و کلی چاشنی خالص برا کدبانو ها . راستی تو اینستا با همین نام منتظرتونم . و تل 😘mivekhoshkenovin
اگر توان پرداخت این قسطو داری خوبه و اینکه صاحب صندوق رو بخوبی بشناسی  من با ی غریبه گذاشتم ی ...

من اشناهامون دارن نه پارتی بازیه نه هیچی هرکسی شانسی یه وقتی درمیاد ادم وقتی پیش غریبه داشته باشه دیردربیاد این فکرومیکنه

آرزویت را برآورده می کند همان خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند....
2706