2726
من دارم از یه شهر دیگه میام مشهد و 2 ماه تا زایمانم مونده و بیکارم ....چه پیشنهادی دارین که حوصلم سر نره آخه شوهرم هم فعاا بامن نمیاد تا زایمان که بهمن هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شاعر میگه : بنی آدم اعضای یکدیگرند،
اما مشخص نکرده که مثلا من دقیقا جیگر کی هستم !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیمارستان سینا پولیه بیمارستان ام البنین داره خیلی ارزون میشه بنت الهدی هم داره خودت زنگ بزن بپرس ازشون
وحتما برو خیلی خوبه بخصوص برای زایمان طبیعی
من رفتم وخیلی راضیم
لباسهای کاملا نو و شیک و... در وبلاگم... یه نگاه بندازین ضرر نداره

http://frooshi92.persianblog.ir
2728
من بیمارستان سینا رفتم دوسال پیش 8 جلسه بود و هر جلسه چهار هزارتومن بود .. کلاسها عالی بود .. بیمارستان مهر هم کلاس داره که ماهی یه بار دو ساعت برگزار میشه که خیلی کمه .. ولی کلاسهای بیمارستان سینا خیلی خوب بود و مربی هم عالی بود ...
هر توضیحات میدن هم نرمش .. ریلکسیشن .. خلاصه برای من که خیلی کاربردی بود
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
سلام همونطور که گفتن این سه تا بیمارستان داره عزیزم خیلیییی هم میگن خوبه اونایی که رفتن منم میخوام برم.من بیمارستان بنت الهدی میخوام برم زنگ زدم بهشون اسم رو نوشتن به حد نصاب برسه زنگ میزنن بهم
1فروش استثنایی لباس کودک با مارکهای ترک و ایرانی.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=922468&postID=36609369

کلینیک مامایی سلامت مادران ایرانی برگزار می کند 05136099358

به صورت خصوصی و عمومی در دوشیفت صبح و عصر

اگر زایمان با همراهی همسر هم بخوایین دارن و با همه بیمارستان های مشهد هم برای ماما همراه قرارداد دارن

مدیریتش خانم افشار هست09355729215 

من بیمارستان رضوی رفتم ماماش هم خانم پروین کلانتری هستن خوب بود در مجموع.به من خیلی کمک کرد تو زایمانم .وقتی دردام شروع شد توخونه خودم انجام میدادم تسکین میداد دردم رو .بیمارستان هم با کمک ماما همراه باز انجام دادم خیلی خوب بود دو ساعته زایمان کردم

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.

سلام دوستان من بیمارستان بنت الهدی می‌خوام برم جلسه ای ۲۰تومان گفتن کلاساش خیلی خوبه من از خیلیا که رفتن شنیدم خیلی تو آرامش و کم کردن استرس و موثره 

تازه تو خونه درداتو می‌کشی نزدیک دنیا اومدن بچه میری بیمارستان

چون از خیلیا شنیدم که زود رفتن بیمارستان انترن های بی تجربه خیلی اذیتشون کردن ودردشون مضاعف شده

2706