2733
2739
۲۰ سالشه .دیروز عمل کرده.شیاف زدیمش خابید

الهی .آره تا سه چهار روز شیاف وبعدش پروفن ومسکنهای دیگه

باسد مصرف کنه .هر روز که بگزره دردش کمتر می شه .نگران درد نباشید.امیدوارم عملش،موفقیت امیز باشه.

عزیزم پاش کج نیست فکر می کنی .شما فقط،نگران این باش که لنگ نزنه بعدها.البته به پدر ومادرش نگی که نگر ...

اخه هرکی نظر گذاشته نگفته لنگ میزنه .شاید به مرور خوب بشه.دکترش گفت چون وزنش کمه دوتا رو باهم عمل کنه مشکلی نداره.دخترون پای اولش که عمل کرده هم لنگ مطزنه یا دومی فقط؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی .آره تا سه چهار روز شیاف وبعدش پروفن ومسکنهای دیگه باسد مصرف کنه .هر روز که بگزره دردش کمتر می ...

ایشاالله.اصلا تحمل دردش رو ندارم.امشب میگفت میخام پاشم گفتیمش بزار دردات کمتر بشن بعد پاشو

2728
2738
عزیزم من یزدم دختررا دکتررصابری ودکتررغیلیان عمل کردن بهتره پسرت راببری پیش دکتر غیلیان فوق تخصص ار ...

خیلی ممنون ،من تاحالا چند بار بردم پیش شهاب ایلکا کرمان،اون هیچی نمیگه ،فقط تنها حرفش صبرکردن تا ۱۴ سالگی و عمله ،اخه الان زیاد انحرافش نیست کاش میشد باکفشی چیزی خوب شد،،

خیلی ممنون ،من تاحالا چند بار بردم پیش شهاب ایلکا کرمان،اون هیچی نمیگه ،فقط تنها حرفش صبرکردن تا ۱۴ ...

عزیزم اتفاقی پیامتو دیدم ،،اگه تونستی مطب فیزیوتراپ ورزشی توشهرتون پیداکن ببر ،،با ورزش و یسری حرکات خاص انشالله رفع میشه

اسمم مهتاب تنهاست...ولی اشتباه وارد شد وویرایش نمیشه 🤣🤣عاشقتونم کم میام ولی میام😍😘
خیلی ممنون ،بنظرت جواب میده

آره عزیزم ،خودم تربیت بدنیه رشتم ،توچندتاکتابم خلاصه راه حل داده بودن ،حالا ببین پیدامیکنی فیزیوتراپ ورزش حتما ، چراحل نشه

اسمم مهتاب تنهاست...ولی اشتباه وارد شد وویرایش نمیشه 🤣🤣عاشقتونم کم میام ولی میام😍😘
دکتر دختر من هیچ توضیحی نمی،ده.نمی گه نرماله یانه ونمی گه کی لنگ زدنش خوب می شه. دکتر شما درباره ای ...

گفت نرماله به مرور خوب میشه،من بعد از پای اول اصلا لنگ نمیزدم بعد از دومی میزنم البته انحراف پای من زیاد بود یکی ۱۵درجه یکی ۲۰درجه و اینکه دومی هنوزم کامل جوش نخورده

2706