2733
2734
عنوان

ازمایش بارداری مشکوک

655 بازدید | 18 پست

سلام دوستان ...من ازمایش بارداری دادم دیروز زنگ زدن باید تکرار کنی سه روز دیگه ...حالا فردا دوباره باید آز بدم چقدر احتمال بارداری هست من امروز ۲۷ دوره ام هست ضمن اینکه من برای عفونت ادراری به دکتر مراجعه کردم که آزمایش بتا هم در خواست کردلطفا اگر اطلاعاتی دارین راهنمایی کنیدمن چهار ساله نازایی دارم.

چیزی نمی دونم ولی ان شالله که بارداری عزیزم

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

وقتی گفتن باید تکرار کنی یعنی احتمالا بارداری دیگه

فقط عددش هنوز کمه

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خیلی زود دادی حتما عدد بتات پایینه 48 ساعت بعد تو همون ازمایشگاه دوباره تکرار کن اگه دو برابر شد اکیه

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2738
2706