2733
2739
عنوان

خانومایی که بینیشون رو پلاسما کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 148099 بازدید | 132 پست
اگه واقعا پلاسما تاثیر داسته باشه من انجام میدم چون فرم بینیم خوبه فقط ورم داره 

مثل من دیگه😔

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم طرح کیکم

جالبه

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
2728
من بیست روزه پلاسما کردم، زخمش ریخته ولی جاش حفره حفره شده، شبیه پوست پرتقالی. کسی انجام داده که بدو ...

مراقبت هاش رو انجام دادی عزیزم؟

من انجام ندادم اما تو پیج دکتری ک دارم گفتن ک ی پماد روش باید بزنی و نور بهش نخوره

تاثیری داشت حالا؟

گوشتی بود بینیتون یا استخونی؟

2738
مراقبت هاش رو انجام دادی عزیزم؟ من انجام ندادم اما تو پیج دکتری ک دارم گفتن ک ی پماد روش باید بزنی ...

مراقبت هاش رو انجام دادم،  یک هفته آلفا زدم و بعدش کرم ترمیم کننده.‌تاثیر داشته ولی نگرانم جاش نره

مراقبت هاش رو انجام دادم،  یک هفته آلفا زدم و بعدش کرم ترمیم کننده.‌تاثیر داشته ولی نگرانم جاش ...

میره ان شاالله نگران نباش

من بیست روزه پلاسما کردم، زخمش ریخته ولی جاش حفره حفره شده، شبیه پوست پرتقالی. کسی انجام داده که بدو ...

سلام عزیزم ..روز اولی که انجام دادی بعدش ورم کرد ؟

بعد اینکه اون زخماش کی ریخت

سلام عزيزم چي شد بينيتون؟جاش رفت؟خيلي ضايع است جاش؟يعني نميشه بري بيرون باهاش مردم متوجه ميشن؟

عزیزم میشه درخواست دوستیم رو قبول کنی و بهم پیام بدی که الان چطور شده بینیت

2706