2726
عنوان

خانومایی که بینیشون رو پلاسما کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 148055 بازدید | 132 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من توو نیشابور توی یه کلینیک زیبایی انجام دادم پیش خانم تاجیک و راضی بودم فک کنم مشهد و سبزدار هم میره

اونایی که میگن تاثیرش کمه بخاطر اینه که بینیهاشون خیلی بزرگو سفته و چربیش کمه و انتظار دارن معجزه بشه دیگه مث عمل که نیس و اونایی هم که میگن ردش میمونه یک علت بخاطر نوع پوست و مراقبتهاش هست و علت مهمترش هم بیشتر بخاطر اینه که مراقبتهای بعدشو جدی نمیگیرن و اون چربی که میاد بیرون از بینی در هر دوساعتی حداقل تمیز نمیکنن  و سه روز حموم نرن و مدام زینک و تترا بزنن، اب هم زیاد نمیخورن توی این دوران باید مدام اب و میوه بخوری و قرص اناناس و ویتامین سی  و  اب هویج و گوجه فرنگی، ترمیم کنندت هم باید عالی باشه

بچه رو هم اگه زیرشو تمیز نکنی و مراقبت نکنی همه بدنش لک میشه. 

آنجا که عشق فرمان میدهد محال سر تسلیم فرود می آورد ❤

توروخدا نزنید پوستتون وبرا همیشه ازدست میدید من کل صورتمو زدم و همش سوراخ سوراخ موند هرروز یه درمان ویه ترمیم کننده ولی حیف وصدحیف ک دیگه پوست نازنینم برنمیگرده هشت ماه زدم وهمچنان سوراخ هاش هست با اینکه رسیدگی دائم میکنم

2728
من پیش نادر جودکی توی پونک انجام دادم و این بلا سرم اومد. بستگی به دکتر که داره ولی ریسک بالایی داره ...

اگه حفره های ریز ایجاد کنه بهتر جاش می‌ره.. حفره های درشت تا یه سال هم نمیره..من خودم انجام دادم تو یه جلسه کلی تغییر کردم پف پشت پلکم با همون یه جلسه رفت اما  حفره هایی که ایجاد کرده بود اذیت میکرد..اما این سری باز انجام دادم اما حفره های ریز ریز ..درسته دو جلسه شاید بیشتر زمان ببره تا پف پلکم از بین بره اما دو جلسه رفتن بهتر از یه جلسه رفتن و تحمل حفره ها هست

توروخدا نزنید پوستتون وبرا همیشه ازدست میدید من کل صورتمو زدم و همش سوراخ سوراخ موند هرروز یه درمان ...

شما چیکار کردی عزیزمنم تقریبا همزمان باشما انجام دادم و یکونیمساله واقعا زندگی نکردم بینیم بود و جاش اسکار شده

شما چیکار کردی عزیزمنم تقریبا همزمان باشما انجام دادم و یکونیمساله واقعا زندگی نکردم بینیم بود و جاش ...

عزیزم من کرم معجزه زدم و واقعا معجزه شد تموم لکا رفتن

آرزومیکنم زیرتموم کارنامه های زندگی امضای خداباشه  
عزیزم من کرم معجزه زدم و واقعا معجزه شد تموم لکا رفتن

منظورتون کرم تریاک معجزه هست .ابجیم بینیش پلاسما جت کرده گریه میکنه بیرون نمیاد میگه آبروم می‌ره بخاطر جاش

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
توروخدا نزنید پوستتون وبرا همیشه ازدست میدید من کل صورتمو زدم و همش سوراخ سوراخ موند هرروز یه درمان ...

عزیزم منم یه طرف صورتمو زدم مث چی پشیمونم خدا خیر نده اونی ک اینجا بهم گفت برو بزن جواب میده . الان صورتم از قبل بدتر شده . من جای چال جوش دارم شما چی الان درمان شدجای پلاسماتون؟؟؟؟