2726
عنوان

خاطره زایمانم😍😀مامانای باردار همه بیاین ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1757 بازدید | 34 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وااای چ عالی💋💋💋💋

عزیزم خوشبحالت♥️

خدایا میشه منم مامان شم ب خداوندی خودت دیگ خستم از انتظار

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘

عزیزم مبارک باشه 😍

منم دقیقا مثل تو شدم ولی ساعتاش فرق میکرد ،شب قبلش حسابی آش دوغ خوردن و پیاده روی دو ساعت تموم 

ساعت چهار بدنیا اومد بیست و یک رمضان

منم یک ساعتی فول شدم ولی نمیتونستم زور بزنم انرژیم رفته بود

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made

عاشق خاطرت شدم

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
ایی جانم خدا رو شکر به سلامتی زایمان کردی😘عکس نی نی رو هم بزار ما ببینیم.وزن نی نی چقدر بود؟

سلامت باشی عزیزدلم. 

وزنش ۳ و ۳۰۰بود‌

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
عزیزم مبارک باشه 😍 منم دقیقا مثل تو شدم ولی ساعتاش فرق میکرد ،شب قبلش حسابی آش دوغ خوردن و پیاده ر ...

اره دردا قابل تحملن . ولی واقعا زور زدن سخته. ماما هی بهم میگفت تمرکز کن به جلو فشار بیار نه به عقب😷🤕😭... من درست بلد نبودم. خیلی هم اذیت شدم. هنوزم از پشت اذیتم.😥😫  

وااای چ عالی💋💋💋💋 عزیزم خوشبحالت♥️ خدایا میشه منم مامان شم ب خداوندی خودت دیگ خستم از انتظار

از ته قلبم برات دعا کردم خیلی زود انتظارت تموم بشه و خدا یهو غافلگیرت کنه . بحق اقاامام زمان و حضرت فاطمه زهرا ایشالا به زودی دامنت سبز میشه آجی. ناامید نباش نفسم.

عکس گذاشتی لایک کن استارتر

شرمندم بخدا. 😓 بخاطر اینکه شناسایی نشم عکس نمیشه بزارم. انلاین بودم پیام بده میام سریع میزارم و برمیدارم.

2706