2703
2553
عنوان

طرز مصرف تخم هویج و پسر زایی

101905 بازدید | 67 پست

ممنون میشم تجربیاتتون رو بگید لطفا تاثبر داره چه مدت و چطوری بخورم ..

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

خواهشششششش بیاین بگید برای حاجتتون صلوات میفرستم .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

تخم هویج رو من امتحان نکردم ولی چند تا چیزو رعایت کردم و نتیجه گرفتم

جوش شیرین

زمان تخمک گذاری

رژیم غذایی

توت فرنگی

اول خانوم ارضاشه

هرجاشو سوال داشتی بپرس عزیزم

وزن اولیه 64800 -هدف اول 66 😄 هدف دوم 68 😘
تخم هویج رو من امتحان نکردم ولی چند تا چیزو رعایت کردم و نتیجه گرفتم جوش شیرین زمان تخمک گذاری رژ ...

خداااا خیرت بده خوهر رژیمتو میگی ؟

تخم هویج رو من امتحان نکردم ولی چند تا چیزو رعایت کردم و نتیجه گرفتم جوش شیرین زمان تخمک گذاری رژ ...

توت فرنگی اروز گرفتم فریز کردم اخه الان میخام اقدام کنم گلم بعدن کی بخورم توت فرنگیو مثلا صبحش یا چندساعت قبلش ؟

2714
خداااا خیرت بده خوهر رژیمتو میگی ؟

فدات

ببین کلا گرمیجات بخور.روزی یدونه موز یدونه سیب زمینی بانمک زیاااد روزی چندتا خرما چایی با نبات وهل.لبنیات اصلاااا نخور.ناشتا چندتا دونه فلفل سیاه 

فدات ببین کلا گرمیجات بخور.روزی یدونه موز یدونه سیب زمینی بانمک زیاااد روزی چندتا خرما چایی با نبات ...

شوهرمم گرمیجات بخوره ؟

توت فرنگی اروز گرفتم فریز کردم اخه الان میخام اقدام کنم گلم بعدن کی بخورم توت فرنگیو مثلا صبحش یا چن ...

ببین من اینکارو کردم ک مطمین ترباشه.چندتا یکساعتو نیم قبلش خوردم چندتاهم نیم ساعت قبلش.

ببین یه چیز دیگ میگم ک خیییلی موثره ولی قول بده واسه خونه دارشدنمون دعا کنی 😢

ببین من اینکارو کردم ک مطمین ترباشه.چندتا یکساعتو نیم قبلش خوردم چندتاهم نیم ساعت قبلش. ببین یه چیز ...

حتمن بخدا دعات میکنم اول گفتم عزیزم 

2706