2726
عنوان

كيا ب مدت طولاني قرص ضدبارداري خوردن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2362 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معمولا جلوگیری طولانی با قرص احتمال دختر رو می بره بالا باید چند ماه بدن قرص بود بعد اقدام کرد

چه جالب نمیدونستم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2728
بنده بمدت 12سال خداروشکر مشکلی برام پیش نیومده از عید قطع کردم روش دیگه استفاده میکنم پریدمم منظمه ب ...

اخلاقتون بد نشده بود؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
باعث تنبلي ميشه😐 چي خوردين ؟

بله عزیزم ،دکترم کلی منو دعوا میکرد نخور ، طبیعی جلوگیری کن، یا ۶ ماه بخور ۶ ماه نخور ،ولی من اوایل داغ بودم اصلا بچه نمیخواستم، اوسپیت ال دی میخوردم

چن وقته چه قرصي ميخوريد پريودتون چطورياس 

روکین مصرف میکنم ...قبلا فرصای صدبارداری های دیگ رو استفاده میکردم هم حالم بد میشد هم چاق شدم هم سینم رشد کرد از کقتی روکین میخورم همه چی خوبه علائمی ندارم

بنده بمدت 12سال خداروشکر مشکلی برام پیش نیومده از عید قطع کردم روش دیگه استفاده میکنم پریدمم منظمه ب ...

خطرناکه نباید بیشتر از یک سال دو سال استفاده کرد همه بدن ها یکی نیست ولی نباید ریسک کرد

من شش ماه خوردم چون بعد زایمان ی هفته درمیون پریود بودم دکترم داد گفت خطر بارداری ناخواسته داری... تواون شش ماه میگرن شدید گرفتم تاحدیکه سرم درحال انفجار بودوحس تهوع میگرفتم و بدون شیاف اصلا خوب نمیشدم... قرصو ول کردم خوب شدم... 

فقط یه خوبیش این بودقرص ک میخوردم جوشهای صورتم پاک شده بودولی الان جوش های ریز میزنم

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2706