2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ۶ ماه روکین خوردم. دو ماه بعد قطع باردار شدم که سقط شد. با اینکه دکتر گفت به قرص ربطی نداشته سقطت ولی دیگه استفاده نمیکنم. همون موقع استفاده هم هیچ عوارضی برام نداشت

🌷توکلتُ علی الله🌷

من دو نیم ساله ال دی میخورم

رو اخلاق به شدت تاثیر میزاره و چاق میکنه

بله حجم پریودو کم میکنه من قبلا ۱۰ روز پری میشدم و شدید الان ۶ روز میشم و زیادم شدید نیست

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

من عزیزم ،پریودم منظم بود بچه نمیخواستم،  پنج سال و نیم خوردم و یکسال و نیم هم دکتر رفتم تا باردار شدم ،تنبلی تخمدان گرفتم ، در صورتی که اول ازدواج چک آپ دادم همه چیزم اوکی بود

بچه ات دختر میشه 

چه ربطی داره؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706