2410
2553

سلام دوستان

دوتا دختر دارم یکی ۷ساله یکی سه ساله هردوشون شب ادراری دارن متاسفانه

هیچ زمینه روحی و ناراحتی اینجوری ندارن البته ناگفته نماند زمینه ارثی از خانواده همسرم وجود داشته

اگه راهکاری برای درمان میدونید یا شنیدید ک کسی جواب گرفته ازش ممنون میشم به منم بگید واقعا کلافه شدم دیگه😭😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

زیرشون پلاستیک بزار.شبا قبل خواب ببرشون دستشویی پایعاتم نخورن هندونه واینا هم اصلا.بعدشم گناه دارن دست خودشون نیست.بیخیالشون شو درست میشن🙄

ریپلای دوست داروم😄
باید ببری دکتر علتش مشخص بشه

دکتر بردم همشون میگفتن ممکنه مثانه اش تا هست سالگی کامل نشه 

ولی شنیدم ک بعضیا با دارو و روغن و نمیدونم اینجوریا جواب گرفتن انگار فقط من نمیدونم چیه 

منم پنج ساله اس شب ادراری داره دکتر گفت تا هفت خوب نشد دارو میدم  یکی هم گفت عفونته دارو داد فرق نکرد

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
شبا نزار زیاد آب بخورن  نصف شب بیدارشون کن ببر دسشویی

میبرم دستشویی گاهی بعد از اینکه میبرم هم مجدد تا صبح خیس میکنن بیشتر وقتا هم خصوصا کوچیکه هرکاری میکنم دستشوییشو نمیکنه وقتی میبرمش شب دستشویی

عزیزم من خودم تا سیزده سالگی شب ادراری داشتم..هر راهی هم که بگی مامان بابام امتحان کردن ولی جواب نداد..دکترم رفتیم ولی مشکلی نبود..من حتی خودم متوجه نمیشدم که تو خواب ادرار میکنم..صبح بیدار میشدم میدیدم خیسم..نه مشکل روحی داشتم نه استرس و نه مشکل دیگه ای..آخرشم تنها چیزی که تونست شب ادراریمو قطع کنه این بود که مامانم دو سه ساعت بعد از اینکه خوابم برد میومد بیدارم میکرد میبردم دسشویی..یه ماه اینکارو کرد دیگه خودم وقتی دسشوییم میگرفت بیدار میشدم میرفتم.

2706