2737
2734
عنوان

سلام به همه دوستان

53 بازدید | 9 پست

سلام عزیزان...........متاسفانه تمام اطلاعات ورود به تاپیکم حذف شد و من رمز ورودم را فراموش کردم.............مجبور شدم برای سومین بار ثبت نام کنم............من از سال 88 عضو نی نی سایت هستم و جز گروه مادران آبان 88 هستم..........که با مامان سوژین عزیز همدوره بودیم..........کاربری دومم هم مامان ترنم جون بود که تا دیروز فعال بود ولی متاسفانه چون فقط با سیستم اداره میامدم و رمز همیشه سیو بود و الان سیستمم عوض شد مجبور شدم کاربری جدید بسازم........

مامان ترنم سابق......عضویت 1378

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست داریم

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
2728
2738
اینجا برو توی تاپیک نی نی یارها

الان دیگه فایده نداره من کاربری جدید ساختم........باید یه راهی باشه بدون اینکه وارد سایت بشیم بتونیم مشکلات اینچنینی را حل کنیم

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
الان دیگه فایده نداره من کاربری جدید ساختم........باید یه راهی باشه بدون اینکه وارد سایت بشیم بتونیم ...

نه خب چ اشکالی داره ، ایملت مشخصه دیگه ، میدی ب نی نی یا ر ، با همین کاربریت و میگی کاربری قبلیتو میخوای

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی