2726
عنوان

پسردایم😭😭😭😭تورو خدا بیاین

1039 بازدید | 34 پست

همین الان بهمون خبر دادن پسر داییم تو خواب خفه شده تازه۱۵سالشه تورو خدا براش صلوات بفرستین خیلی حالش بده بردنش بیمارستان معلوم نییست زنده ست یا مرده من بچه کوچیک دارم نتونستم برم توروخدا براش صلوات بفرستین چیزیش نباشه

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خفگی برای دم بزرگ هم مگه هست؟؟

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
2728

الهم صل علی محمدوآل محمد

انشالله ک چیزیش نیست

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊
وای خدا یعنی چی خفه شده تو خواب 

نمیدونم هیچی نمیدونم همین الان مامان و شوهرم رفتن بیمارستان فعلا تا همین حد خبر دادن

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2120376/ختم-گروهي-واقعه-صلوات-زيارت-عاشورا-حديث-كسا-دعاي-توسل-به-هر-نيتي?postId=70331476

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
از گاز دم گرفته ؟؟؟؟

فک نکنم ینی نمیدونم بخدا

نمیدونم مادرش صبح بیدارش کرده ک بره مدرسه دیده بچه بیدار نمیشه😭😭😢

نمیدونم مادرش صبح بیدارش کرده ک بره مدرسه دیده بچه بیدار نمیشه😭😭😢

خدا کمک کنه انشالله 🙏🙏

من برای خودم زندگی میکنم 😊برام مهم نیست دیگران چی فکر کنند 😛برا همین راحت زندگی میکنم 😁مهم اینکه خودم راضی باشم 😉😉😉😉

آره. بابای همکلاسیم چند سال پیش توی خواب مرده بود. پزشکی قانونی گفته بود توی خواب معده ش ترش کرده و اسید معده برگشته توی نای و خفه شده.

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
2706