2726
عنوان

ریزش مو😢 ،ماینوکسیدل

| مشاهده متن کامل بحث + 4101 بازدید | 48 پست
نمیدونم  باید آزمایش بدم  یا سونو ؟

سونو، هورمونات بهم نریخته ، به چیزی حساسیت نداری، داروی گیاهی سرخود استفاده نکردی ، پیش متخصص پوست و مو بری بیشتر کمکت میکنه 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
نه اگه از اول مو داشتی اینجوری نیست.اصلا اینجوری نگو.منم عین خودتم.من دس میبرم تو موهام دو سه تا میا ...

من همین الان ک نشستم دست کشیدم حداقل 20تار ریخت مال من شدیده خیلی 😢

گر  تو  با  بد،  بد کنی  پس  فرق  چیست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سونو، هورمونات بهم نریخته ، به چیزی حساسیت نداری، داروی گیاهی سرخود استفاده نکردی ، پیش متخصص پوست و ...

ممنون عزیزم  باید اینارو چک کنم  ببینم مشکل از کجاست  

ببین بنظرم خودتو خیلی نباز...یه متخصص برو شاید اپن با یه دارو یا شامپو مشکلت رو حل کنه فک نکن چون بقیه درمان نشدن تو هم نمیشی...من بااینکه کلی روس رو امتحان کردم اما هنوزم امید دارم که موهام خوب میشه چون زیر سر شیردهی بود پس جبران میشه...سایر نیاز به آمپول ویتامین داشته باشی...حتما قبل از ماینوکسیدیل برو متخصص خوب حتما حتمنا من شک ندارم خوب میشیم 💙😊😍

2728
ببین بنظرم خودتو خیلی نباز...یه متخصص برو شاید اپن با یه دارو یا شامپو مشکلت رو حل کنه فک نکن چون بق ...

ممنون عزیزم  😍😘انشالله خوب شیم  خدا از دهنت بشنوه   

منم تا دو ماه پیش همینجوری بود وحشت میکردم اصلا...یه مدت همون زینک پلاس رو با یه دونه ویتامین سی ایرانی از این جوشانا می‌خوردم اون وقتا فک میکردم بی تاثیره الان ولی بنظرم اثر همون بود نمی‌دونم اما الان دست میبرم دو سه تا میاد..من مشکلم تو حمومه که بیچاره شدم.

شما موهات زود به زود چرب نمیشه؟قبلا اینجوری نبودم اما الان امروز حموم رفتم فردا سرم خارش میگیره نمی‌دونم شایدم قارچ داره پوست سرم ...موهام چرب نمیشه اما کف سرم چرب میشه

اینم بگم دکتر به من گفت باید مکمل رو حتما سه ماه کامل میخوردی ...برام اکوفان نوشت ...منم گفتم من قبلا هیرویت یه ماه خوردم اثر نداشت دیگه باید از دو هفته بعد مصرف یه تغییری می‌دیدم اونم گفت نه ممکنه ذخیره بدنت خیلی کم شده باشه و باید حتما سه ماه کامل مصرف میکردی .

والا بیراه هم نمی‌گفت چون همون یه ماه هم من ریزشم کمتر شد نسبت به وقتی که بیست تا تار مو میومد تو دستم

دوست عزیز ی محلول هست ب نام محلول میناگر من از چندین نفر پرسیدم ک استفاده کرده بودن راضی بود منم تهیه کردم و الان دارم استفاده میکنم البته من ۳.۴ روز دارم استفاده میکنم کاملا گیاهی و مانوکسیدل نداره ک بعد از قطعش ریزش پیدا کنی هم برای ریزش و هم برای قسمت هایی ک ریخته درمیاد 

فان مع العسریسرا  

محلول میناگر:

✍قرص مورد تایید دکتر میناگر

قرص تقویت کننده مو👱‍♀، ناخن💅 و پوست 💆‍♀

در کنار مصرف موضعی محلول میناگر تجویز میشود .برای سفارش به شماره زیر تماس حاصل شود.

09196387109

❤️  @Rouyeshmominagar

خانما نتیجه گرفتین فقط واسم دعا کنید گره از مشکلاتم باز بشه ممنونم🙏

فان مع العسریسرا  

عزیزم قرص آناکپس بخور

ینی انقد ریشه موهاتو قوی میکنه فشارم بدی نمیکنه 

دکتر فائزه احمدی یکی از بهتریناس تو زمینه پوست و مو 

اون واسه خواهرم نوشت

بدونِ تاریخ...بدونِ امضاء...
منم تا دو ماه پیش همینجوری بود وحشت میکردم اصلا...یه مدت همون زینک پلاس رو با یه دونه ویتامین سی ایر ...

من اصلا موهام چرب نبود ولی الان 2 روز ک حموم نمیرم انگار با قاشق روغن ریختن رو سرم 

عزیزم قرص آناکپس بخور ینی انقد ریشه موهاتو قوی میکنه فشارم بدی نمیکنه  دکتر فائزه احمدی یکی ا ...

اینم من شنیدم اناکپس دوکری.ولی آخه میذونی دوستم ما چون چند مدل قرص ویتامین و زینک خوردیم دیگه یجورایی از قرص ناامیدیم.خواهرتون نازک هم شده بود موهاش؟شامپوی خاصی هم تجویز کرد دکتر؟

محلول میناگر: ✍قرص مورد تایید دکتر میناگر قرص تقویت کننده مو👱‍♀، ناخن💅 و پوست 💆‍♀ در کنار مصرف ...

ممنون گلم .چشم حتما ...میشه قیمتشم بگین ممنون 

من اصلا موهام چرب نبود ولی الان 2 روز ک حموم نمیرم انگار با قاشق روغن ریختن رو سرم 

وای دقیقا منم.نمیدونم چیشد که اینطوری شدم حالا من یه درد دیگه هم بعد از شیردهی دارم اونم کبودی های بی دلیل رو بدنمه یعنی بی دلیل یجام دست یا پا کبود میشه ...اینم همزمان با ریزشم شروع شد .نمی‌دونم تو بدنم چه خبره 🤔😕

اینم من شنیدم اناکپس دوکری.ولی آخه میذونی دوستم ما چون چند مدل قرص ویتامین و زینک خوردیم دیگه یجورای ...

چن تا محلول براش نوشت 

شامپو نه

حتما اینو امتحان کن واقعا عالیع

بدونِ تاریخ...بدونِ امضاء...
2706