2726

همسرم تا وقتی میزنی خوبه ولی قطع کنی میریزه 

ازمایش دادی  

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تنبلی تخمدان نداری 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

من ريزش دارم وقتي هيچوقت ماينو نزدم

هركيو ديدم و شنيدم زده بعد از قطع كردنش ريزشش بيشت شده

محلول شيوانا رو امتحان كردي؟!

خيليا تتيجه گرفتن

البته هستن كسايي كه نتيجه نگرفتن ولي هيچكس بدتر از قبلش نشده

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
منم این مشکلو دارم. شما زایمان داشتی؟ چه آزمایشاتی دادی تا حالا؟ چیا استفاده کردی مکمل یا مثلا دا ...

من 20سالمه آزمایش هورمون و تیروئید دادم قرصم اکولایف و هزار جور ویتامین مصرف کردم ...حنا و سدر و .... خیلی چیزا استفاده کردم ...آره زایمان داشتم دخترم 4 سالشه

گر  تو  با  بد،  بد کنی  پس  فرق  چیست؟
من ريزش دارم وقتي هيچوقت ماينو نزدم هركيو ديدم و شنيدم زده بعد از قطع كردنش ريزشش بيشت شده محلول ش ...

اونم امتحان کردم فایده نداشت من ریزشم خیلی شدیده

من 20سالمه آزمایش هورمون و تیروئید دادم قرصم اکلایف و هزار جور ویتامین مصرف کردم ...حنا و سدر و .... ...

ببین ریزشت از شیردهی شروع شد و دیگه هم قطع نشد درسته؟منم همینجوری شدم آخه ‌

موهات خیلی نازک نشدن ؟

مکمل من زینک پلاس و سیستین و هیرویت خوردم هیچچچچ فرقی نکرد....

ویتامین دی آزمایش داذی؟

واسه من ۱۲بود قرص خوردم نرمال شد اما بازم می‌ریزه موهام....

حنا رو بیخیال فایده ندارد اصلا..آزمایش ویتامین وزینک حتما بده ...متاسفانه واسه من اینم نرمال و حتی خیلی خوب بود..

قبلا موهات چطور بود کلا قبل از بارداریت ...

ژنتیکی کم پشتی مو ندارین تو خانواده؟

نمیدونم  باید آزمایش بدم  یا سونو ؟

فكنم آزمايش

يه آزمايش هورموني هم بده از تيروييدت نباشه

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
ببین ریزشت از شیردهی شروع شد و دیگه هم قطع نشد درسته؟منم همینجوری شدم آخه ‌ موهات خیلی نازک نشدن ؟ ...

آره از شیردهی شروع شد الان دیگه چیزی نمونده از موهام   .ب شدت تار موهام ضعیفو بی جون شده آزمایش ویتامین دی ندادم  ولی میدم حتما  .... ی عمه دارم فقط ک کل موهاش ریخته  😢میترسم مثل اون شم   

من دیگه موردی نمونده چک نکرده باشم ناامیدم کلا...وای هرچی بود بنظرم بدنم تو شیردهی کم آورد که اینجوری شدم و ...تیروییدم ۳/۵ بود دیگه به آزمایش هم شک دارم می‌خوام برم سی تی اسکن کنم ببینم 

کم کاری دارم یا نه

آره از شیردهی شروع شد الان دیگه چیزی نمونده از موهام   .ب شدت تار موهام ضعیفو بی جون شده آزمایش ...

نه اگه از اول مو داشتی اینجوری نیست.اصلا اینجوری نگو.منم عین خودتم.من دس میبرم تو موهام دو سه تا میاد ...اما تو حموم خیلی می‌ریزه.تو چطور ؟

2706