1147
1226
عنوان

ریزش مو😢 ،ماینوکسیدل

439 بازدید | 37 پست

کسی استفاده کرده نتیجه گرفته باشه؟ هیچی رو موهام جواب نداده دارم دیوونه میشم دیگه مو ندارم😭

میشه  برای آرامش  و   خونه  دارشدنم   صلوات  بفرستین ؟؟؟😙اجرتون  با امام  حسین 

همسرم تا وقتی میزنی خوبه ولی قطع کنی میریزه 

ازمایش دادی  

خدا یه بار دیگه تو زندگیم معجزه کرد میشه دعا کنین سالم بیاد بغل منو باباش ۸ ساله چشم براهشیم 💞 شروع رژیم با تاپیک بامداد خمار جون ۹۷/۸/۲ با وزن ۹۵/۱۰۰ 😣الان ۸۲🙂هدف اول ۷۰😁هدف اصلی۶۰😄

منم این مشکلو دارم.

شما زایمان داشتی؟

چه آزمایشاتی دادی تا حالا؟

چیا استفاده کردی مکمل یا مثلا داروی سنتی!؟

شامپو چی استفاده میکنی!؟

چن سالته!؟

و گفت: عبادت ده جزء است،نه جزء گریختن از خلق و یک جزء خاموشی...

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156

تنبلی تخمدان نداری 

خدا یه بار دیگه تو زندگیم معجزه کرد میشه دعا کنین سالم بیاد بغل منو باباش ۸ ساله چشم براهشیم 💞 شروع رژیم با تاپیک بامداد خمار جون ۹۷/۸/۲ با وزن ۹۵/۱۰۰ 😣الان ۸۲🙂هدف اول ۷۰😁هدف اصلی۶۰😄

من ريزش دارم وقتي هيچوقت ماينو نزدم

هركيو ديدم و شنيدم زده بعد از قطع كردنش ريزشش بيشت شده

محلول شيوانا رو امتحان كردي؟!

خيليا تتيجه گرفتن

البته هستن كسايي كه نتيجه نگرفتن ولي هيچكس بدتر از قبلش نشده

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
منم این مشکلو دارم. شما زایمان داشتی؟ چه آزمایشاتی دادی تا حالا؟ چیا استفاده کردی مکمل یا مثلا دا ...

من 20سالمه آزمایش هورمون و تیروئید دادم قرصم اکولایف و هزار جور ویتامین مصرف کردم ...حنا و سدر و .... خیلی چیزا استفاده کردم ...آره زایمان داشتم دخترم 4 سالشه

من ريزش دارم وقتي هيچوقت ماينو نزدم هركيو ديدم و شنيدم زده بعد از قطع كردنش ريزشش بيشت شده محلول ش ...

اونم امتحان کردم فایده نداشت من ریزشم خیلی شدیده

1213
من 20سالمه آزمایش هورمون و تیروئید دادم قرصم اکلایف و هزار جور ویتامین مصرف کردم ...حنا و سدر و .... ...

ببین ریزشت از شیردهی شروع شد و دیگه هم قطع نشد درسته؟منم همینجوری شدم آخه ‌

موهات خیلی نازک نشدن ؟

مکمل من زینک پلاس و سیستین و هیرویت خوردم هیچچچچ فرقی نکرد....

ویتامین دی آزمایش داذی؟

واسه من ۱۲بود قرص خوردم نرمال شد اما بازم می‌ریزه موهام....

حنا رو بیخیال فایده ندارد اصلا..آزمایش ویتامین وزینک حتما بده ...متاسفانه واسه من اینم نرمال و حتی خیلی خوب بود..

قبلا موهات چطور بود کلا قبل از بارداریت ...

ژنتیکی کم پشتی مو ندارین تو خانواده؟

نمیدونم  باید آزمایش بدم  یا سونو ؟

فكنم آزمايش

يه آزمايش هورموني هم بده از تيروييدت نباشه

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
ببین ریزشت از شیردهی شروع شد و دیگه هم قطع نشد درسته؟منم همینجوری شدم آخه ‌ موهات خیلی نازک نشدن ؟ ...

آره از شیردهی شروع شد الان دیگه چیزی نمونده از موهام   .ب شدت تار موهام ضعیفو بی جون شده آزمایش ویتامین دی ندادم  ولی میدم حتما  .... ی عمه دارم فقط ک کل موهاش ریخته  😢میترسم مثل اون شم   

من دیگه موردی نمونده چک نکرده باشم ناامیدم کلا...وای هرچی بود بنظرم بدنم تو شیردهی کم آورد که اینجوری شدم و ...تیروییدم ۳/۵ بود دیگه به آزمایش هم شک دارم می‌خوام برم سی تی اسکن کنم ببینم 

کم کاری دارم یا نه

آره از شیردهی شروع شد الان دیگه چیزی نمونده از موهام   .ب شدت تار موهام ضعیفو بی جون شده آزمایش ...

نه اگه از اول مو داشتی اینجوری نیست.اصلا اینجوری نگو.منم عین خودتم.من دس میبرم تو موهام دو سه تا میاد ...اما تو حموم خیلی می‌ریزه.تو چطور ؟

1167
نمیدونم  باید آزمایش بدم  یا سونو ؟

سونو، هورمونات بهم نریخته ، به چیزی حساسیت نداری، داروی گیاهی سرخود استفاده نکردی ، پیش متخصص پوست و مو بری بیشتر کمکت میکنه 

نه اگه از اول مو داشتی اینجوری نیست.اصلا اینجوری نگو.منم عین خودتم.من دس میبرم تو موهام دو سه تا میا ...

من همین الان ک نشستم دست کشیدم حداقل 20تار ریخت مال من شدیده خیلی 😢

سونو، هورمونات بهم نریخته ، به چیزی حساسیت نداری، داروی گیاهی سرخود استفاده نکردی ، پیش متخصص پوست و ...

ممنون عزیزم  باید اینارو چک کنم  ببینم مشکل از کجاست  

من همین الان ک نشستم دست کشیدم حداقل 20تار ریخت مال من شدیده خیلی 😢

ببین بنظرم خودتو خیلی نباز...یه متخصص برو شاید اپن با یه دارو یا شامپو مشکلت رو حل کنه فک نکن چون بقیه درمان نشدن تو هم نمیشی...من بااینکه کلی روس رو امتحان کردم اما هنوزم امید دارم که موهام خوب میشه چون زیر سر شیردهی بود پس جبران میشه...سایر نیاز به آمپول ویتامین داشته باشی...حتما قبل از ماینوکسیدیل برو متخصص خوب حتما حتمنا من شک ندارم خوب میشیم 💙😊😍

ببین بنظرم خودتو خیلی نباز...یه متخصص برو شاید اپن با یه دارو یا شامپو مشکلت رو حل کنه فک نکن چون بق ...

ممنون عزیزم  😍😘انشالله خوب شیم  خدا از دهنت بشنوه   

1241