2733
2734

این ماه ماه پنجممه..

خیلی سخته وقتی پریود میاد..

توروخدا اگه راهکاری دارید برای اینکه احتمال بارداری بالا بره کمکم کنید دعاتون میکنم

دکتر گفته همه چیز خداروشکر خوبه

ولی چرا نمیگیره....

راهکارهاتون رو بگید ما استفاده کنیم 

خیر ببینین

چیکار کنم🙁😢

امیدوارم زودتر بشی

مث ما ۷ سال نشه💔

چقد جلوگیری داشتید?

تا یک سال طبیعیه نشدن بعد از جلوگیری

بعد ۸ سال انتظار...🤱...💕بالاخره گرفتمت بغلم فرشته کوچولوی نازنینم  خدایا شکرت💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تایکستل طبیعیه،من چی بگم سه سال شده ک منتظرم،ایشالا اینماه مامان شی،شرمنده راهکار ندارم😊

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
2731

درک میکنم ، من خودم یکسال منتظر بودم.....الان باردار شدم، هر وقت بیخیال باشی و دنبالشو نگیری یهو میبینی باردار شدی، اینو نی نی سایتیها میگفتن و عین واقعیته. باید بیخیال باشی، میدونم سخته ولی میشه

خدایا ، نی نیمو حفظ کن
2738

سلام عزیزم سعی کن روحیتو حفظ کنی خصوصا که هیچ مشکلی هم نداری احتمالا رحم شما یکم سرده سعی کن گرمیجات بخوری انشالله که بزودی نینی دار بشی،در ضمن همه چیز از اوست...از خدای خودت بخواه بهت لیاقت مادر شدن رو بده،من با همین دعا حاجت گرفتم و خدا بهم نینی داد

امیدوارم زودتر بشی مث ما ۷ سال نشه💔 چقد جلوگیری داشتید? تا یک سال طبیعیه نشدن بعد از جلوگیری

عزیزززم خیلی سخته💔من سه ساله شما مشکلتون چیه و چندسالتونه اگ دوست داری بگو

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
2706