2737
2734
عنوان

تخمک گذاری

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 17 پست
من ماه پیش فقط دو روز تو روزی که ترشحاتم خیلی غلیظ بود نزدیکی داشتم و باردار شدم شکر خدا...البته خوا ...

الحمدالله

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب زمان میبره همون ماه اول که حامله نمیشی کیت تخمک گذاری امتحان کن

بله یکسال و چهارماهه منتظرم،این ماه سونو دادم و دارو مصرف کردم،از کیت تاحالا استفاده نکردم به درد من نمیخوره

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان