2733
2734
عنوان

تخمک گذاری

214 بازدید | 17 پست

سلام،امکان داره یکی از نشانه های تخمک گذاری مثل گرگرفتگی پیش بیاد ولی تخمک آزاد نشه؟

اگر علائم تخمک گذاری باشه ینی صددرصد تخمک آزاد میشه؟

من هرماه تقریبا این گرگرفتگی رو دارم تو موقع های تخمک گذاری و بعضی وقتا ترشحات سفیده تخم مرغی اما بارداری اتفاق نمی افته

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین خواهرم گول این علائمو نخور. دوره های من مرتب ۳۰ روزه اس. بدون شک همه گفتن روزای ۱۴ ۱۶ ۱۸ ن ز دیکی کن باردار میشی. ترشحاتم داشتم. روز ۲۵ پریودیم رفتم دکتر سونو کرد با کمال تعجب من فولیکول داشتم. 

لطفا ی صلوات برای سلامتی نی نیم مهمونم کنید  

من ماه پیش فقط دو روز تو روزی که ترشحاتم خیلی غلیظ بود نزدیکی داشتم و باردار شدم شکر خدا...البته خواست خدا بود که شد

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰
بارداری شروط مختلفی لازم داره. یکیش تخمک گذاری. کیفیت تخمک، اندازه تخمک، کیفیت و تعداد اسپرم، شانس ه ...

بله درسته،همسرم که مورفولوژی نرمالش کمه و تحرکش متوسط ینی ازاونم میتونه باشه ک تاحالا باردارنشدم؟کیفیت تخمک رو چطور باید فهمید؟

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2738
ببین خواهرم گول این علائمو نخور. دوره های من مرتب ۳۰ روزه اس. بدون شک همه گفتن روزای ۱۴ ۱۶ ۱۸ ن ز دی ...

یه سوال عزیزم تیکر شما خودش هر روز و هفته تغییر میکنه یا خودمون باید تنظیمش کنیم؟اخه تیکر بارداری من حرکت نمیکنه

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰
یه سوال عزیزم تیکر شما خودش هر روز و هفته تغییر میکنه یا خودمون باید تنظیمش کنیم؟اخه تیکر بارداری من ...

خب زود تغییر نمیکنه که. باید بگذره دو هفته بعد بره جلو. خودش حرکت میکنه

لطفا ی صلوات برای سلامتی نی نیم مهمونم کنید  
ببین خواهرم گول این علائمو نخور. دوره های من مرتب ۳۰ روزه اس. بدون شک همه گفتن روزای ۱۴ ۱۶ ۱۸ ن ز دی ...

من اخه این ماه برا اولین بار کلومیفن خوردم و امپول اچ ام جی امپول اچ سی جیمم زدم نزدیک به ازاد سازیه واسه همین خیلی یهو داغ میکنم گردنم پشتم پر عرق میشه

ببخشید فولیکول چیه؟

فولیکول یه توپکه کداخلش ابه،و ی تخمک توش رهاس وقتی فولیکول به حد مناسب برسه تخمک از توپی درمیاد و ازاد میشه

2706