2703
2553

شکم و پهلو اول ریشه تو تغذیه داره و بعد ورزش هواری میخاد بالای 45 دقیقه شروع به چربی سوزی شکم و پهلو میشه. ورزش‌هایی مثل دراز نشست و... فقط عضلات ‌‌کم رو قوی میکنن بنابراین شما در کنار اونا حتما باید هوازی کار کنید. یعنی پیاده روی تند و دویدن. در حدی که ضربان قلب شما رو بالا ببره

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
شکم و پهلو اول ریشه تو تغذیه داره و بعد ورزش هواری میخاد بالای 45 دقیقه شروع به چربی سوزی شکم و پهلو ...

چه مدت طول مبکشه تا نتیجه بده؟؟

در نهایت زندگی میرقصد به ساز من😇😇

برنج کمتر بخور.. بعد از ساعت هفت شام نخور غذاهای فیبر دار بخور صبحونه ناشتا آب ولرم با آب لیمو ترش بخور یا یک لیوان آب هویچ. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
اگه میتونی برو باشگاه.من یکساله میرم اندامم کلا تغییر کرده.خیلی خوش فرم شدم.در کل برای اب کردن شکم ب ...

وقت باشگاه رو ندارم😢😢

2714
چه مدت طول مبکشه تا نتیجه بده؟؟

اگه واقعا تغذیه ات رو درست کنی و هر روز پیاده روی رو بری در ماه راحت 15 درصد از چربیتو از دست میدی. البته این فقط مال ورزش هواری تنهاست. اگه در کنارش حرکات کششی و فیتنس هم داشته باشی زودتر نتیجه میگیری. 

اگه واقعا تغذیه ات رو درست کنی و هر روز پیاده روی رو بری در ماه راحت 15 درصد از چربیتو از دست میدی. ...

من فقط شبا وقتم خالیه امیدوارم بتونم ورزش کنم واسع همینه که شکم اوردم😢😢

2706