2733
2734
عنوان

اقدامیا بیاین

107 بازدید | 11 پست

بچه ها من فردا باید قاعده بشم ولی چن روزه ناف درد امانم رو بریده یعنی بنظرتون باردارم؟!کمر درد هم دارم مث قاعدگی ولی سینه دردم مث پریودی نیس حساسن نوکشون

میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین*محمد طاهای مامان مواظب خودت باش منو بابایی چشم ب راه اومدنتیم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اقدامی نیستم ولی یواشکی از در پشتی خودمو رسوندم 😂😂👌

خوش اومدی وای نگرانم دلم میخواد باردار باشم

میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین*محمد طاهای مامان مواظب خودت باش منو بابایی چشم ب راه اومدنتیم  
2728

چن وقت اقدام کردی بی بی چک بزن

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
چن وقت اقدام کردی بی بی چک بزن

تاره دوماهه ولی بدنم عفونت نداشت شوهرمم قویه دقیقاروز تخمک گذاری اقدام داشتم بی بی ک میزدم منفی میشد فردا تازه موعدمه 

2738
منم تو اقدام چندرودگز پیش رفتم دکتر گفت کمی عفونت داری دارو داد *آیا عفونت باعث ناباروری میشه؟

نمیدونم ولی کلا عفونت نداشتم...پاپ اسمیر هم دادم

منم تو اقدام چندرودگز پیش رفتم دکتر گفت کمی عفونت داری دارو داد *آیا عفونت باعث ناباروری میشه؟

میگن تو بارداری ضرر داره عفونتت اگ خوب نشده تو آب نخود بشین منم امروز نشستم ببینم خوب میشه یانه

هیچ چیز به اندازه شخصیت آدم رو جذاب نمیکنه  
تاره دوماهه ولی بدنم عفونت نداشت شوهرمم قویه دقیقاروز تخمک گذاری اقدام داشتم بی بی ک میزدم منفی میشد ...

چن سالته عزیزم

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
چن سالته عزیزم

۲۴سال شرمنده دیر ج دادم دستم بند بود