2733
2734
خخخخخ خسته نباشی دلاور... اخه شنیدم بعضیا از روی عکس سونو گفتن و درست دراومده...

از رو عکس سخته چون دکتر سونوگرافی بیشتر تمرکزش روی ان تی و استخوان بینی هست برای عکس انداختن و خود دکترای سونو هم چون بچه هی تکون میخوره و اینور اون ور میشه یه لحظه بی حیایی میکنه تشخیص میدن تازه اکثرا میگن ۷۰ درصد ،یعنی دکترا هم با عکس نمیتونن تشخیص بدن،انشالله که جنسیتی هست که دوس داری

چرا به خدااا... خود دکتر گفت ببین داره انگشتشو میخوره...

ولی در کل پسره 😍

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معمولا احتمالی که دکتر مییده درسته مال منم احتمال پسر داده بود درست بود 

آخه امروز دور نافم درد میکرد رفتم سونو یه درمانگاه .. کلا دکتر گفت چی شده گفتم دور نافم درد میکنه یه نگاهی کرد گفت نه چیزی نیست. بعدم که گفت نفر بعدی گفت جنسیتش گفت معلوم نمیشه الان کوچیکه ولی من چیزی ندیدم احتمال اینکه دختر باشه بیشتره... یعنی اصلا 3 دقیقه کل دراز کشیدن و بلند شدن من طول نکشید.. اصلنم دقت و اینا نکرد..

ولی خوب شک کردم دیگه..

2728
آخه امروز دور نافم درد میکرد رفتم سونو یه درمانگاه .. کلا دکتر گفت چی شده گفتم دور نافم درد میکنه یه ...

نمیدونم ولی اگه سونوگرافش خوب باشه معمولا درست میگه

شما پیش دو نفر مختلف رفتین؟ 

ممنونم که اومدی تو بغلم پسر گلم
نمیدونم ولی اگه سونوگرافش خوب باشه معمولا درست میگه شما پیش دو نفر مختلف رفتین؟ 

آره غربالگری اول یه جای مطمئن و دقیق رفتم و کلی وقت گذاشت که گفت احتمال پسر بیشتر از دختر.

این سونو دوم و یه درمانگاه جای خونمون رفتم که کلا میگم دراز کشیدم رو تخت و پاشدم 3 دقیقه بیشتر طول نکشید... شلوغ بود و تند تند مریض صدا میزد..

نمیدونم والا دیگه..

چقدر بده معلوم نمیشه نی نی تو شکمت چیه

2738
آره غربالگری اول یه جای مطمئن و دقیق رفتم و کلی وقت گذاشت که گفت احتمال پسر بیشتر از دختر. این سونو ...

اشکالی نداره عزیزم دفعه بعدی که بری کاملا مشخص میشه یکمی باید صبر کنی

ممنونم که اومدی تو بغلم پسر گلم
پسره گلم. الانم چهار ماه هستش

ای جانم خدا حفظش کنه عزیزم.میگم سری دوم که رفته بودی دکتر و گفته بود چیزی نمیبینم و احتمالا دختره.دکتر زنان بود که سونوت کرد یا دکتر سونوگرافیست؟بعد اونموقع یادته چند وقتت بود؟

2706