2726

عزیزم عکس از بین پاهاش باید باشه تا بگیم😂

بهرحال تبریک میگم💝

هرچی باشه عشقه

یا امام رضا مرسی از هدیه ی قشنگت...😍خودت مراقبش باش....دوستای گلم لطفا واسه سلامتی فندق تو دلم یه صلوات بفرستین...اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم....خدایا مرسی😍عشقمو آفریدی😍مرسی واسه اینکه بهترین مرد دنیارو به من دادی💝مرسی که بهترین خانواده ی دنیا رو به من دادی💝ومرسی که مهربونترین خانواده ی همسر رو به من دادی💝و بازهم مرسی که هیچ مشکلی نمیتونه منو ناراحت کنه💝مررررسیییییییی💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یکی از بچه های اینجا از رو سونو ان تی واسه من گفت پسره حرفش درست بود 

فک کنم اسمش مادررر خانومی بود

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓
چرا؟؟ از کجا متوجه میشید؟؟؟ نی نیم داره انگشتشو میخوره هااا...خخخخ

الهیییی نی نی منم موقع سونو داش مماخشو میخاروند😂😂😂😂😂.بیشتر از رو پیشونی ستون فقراتش گفتم عزیزم 

خیلی از ماها مدت ها پیش مردیم تو سکوتی که هیچوقت ، هیچکس ، هیچ جوره درکش نکرد ..!💜💜💜
چرا؟؟ از کجا متوجه میشید؟؟؟ نی نیم داره انگشتشو میخوره هااا...خخخخ

نه بابا اون دستش نیست که😂

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔
آخه بعضیا میگن از روی عکس... دکتر گفت احتمال اینکه پسر باشه بیشتر از دختره ولی بازم زوده برای تشخیص

معمولا احتمالی که دکتر مییده درسته مال منم احتمال پسر داده بود درست بود 

ممنونم که اومدی تو بغلم پسر گلم
2706