2733
2734
عنوان

حال ندارم خانومای باسلیقه بیاین

188 بازدید | 18 پست

امروز اصلا حوصله مرتب کردن خونه رو ندارم. خییییییلی هم بهم ریخته س.  شما اینجور وقتا چیوار میکنین؟

بدم میاد اینجوریه ولی حسش نیست اصلا

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

راستش من اینجور وقتا بیخیال کار میشم 

ولی اگه ادامه دار بشه مثلا دو سه روز

مجبورم تمیز کنم و 

یه اهنگ ریتم تند میذارم و کارامو با بیشترین سرعت ممکن انجام میدم :))

بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نی نی هم ازصبح بیداره

نذر خیاطی نذر هنر خیاطی👇https://eitaa.com/joinchat/188219659Cb23e355addاین نذری سهم شماست عزیزم👆🌸بهت علم و هنر رو هدیه دادم لطفا از این هدیه بهترین استفاده رو بکن دوست من♥️
2728

من اینجور موقع ها تلفنو برمیدارم زنگ میزنم ب یکی و حرف میزنم و کارامو میکنم وقتی ک تلفنوقطع میکنم خونه مرتب و تمیزه😂😂

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2738

لعنت کن به تنبلی و یه موزیک بذار و بلند شو یکساعت دیگه یه خونه تمیز و خوشبو با سه تا وارمر روشن ویک شاخه عود روشن تحویل بگیر و بعدش از ناهارت توی خونه تمیز و مرتب لذت ببر

حال متکلم از کلامش پیداست
راستش من اینجور وقتا بیخیال کار میشم  ولی اگه ادامه دار بشه مثلا دو سه روز مجبورم تمیز کنم و& ...

نه دیگه لازمشه. دیروز باید تمیز میکردم همسرم دوست داشت بریم بیرون از خونه.

صبح با صدای زنگ تلفن از خواب بیدار شدم‌نصف مغزم تو شوک هنگه

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2706