2737
2734
عنوان

پیپی نکردن بچه هشت ماهه

1023 بازدید | 17 پست

سلام پسرم نزدیک هشت ماهشه از وقتی غذای کمکیو شروع کردم خیلی دیر به دیر پیپی میکنه.قبلش هرروز میکرد.چندوقت پیش بعد از هفت روز کرد بعد از اونم یه بار سر سه روز کرد ولی کم الانم از اون سه روز هفت روز گذشته هنوز خبری نیست از دکترش تلفنی پرسیدم گفت اگه زور نمیزنه و مدفوعش یبوستی نیست ایراد نداره ولی هرروز تحریک مقعدی کن ولی میخوام بدونم بچه های دیگه هم اینجورین؟دفعه اول که هفت روز طول کشیده بود بهش آب آلو، خاکشیر، روغن زیتون، کره،کلی میوه دادم.تو سوپشم که سبزی هستش.شکمو مقعدشو هم روغن زده بودم تازه این همه کار کردم باز کار نکرد فرداش یه شیاف گلیسیرین گذاشتم بعد از دو سه ساعت کار کرده بود اونم سفت نبود شل بود. ولی شیاف کلا خوب نیست اگه شما راهی میشناسین لطفا بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم شما کلا اب زیاد بده به بچه 

همه جور مایعاتی که میتونه بخوره 

حتما هم غذاش شل باشه 

خودتم خیلییییی نهمه چی میخوری چون رو شیرت تاثیر میزاره و اونم رو معده بچه 

منم همیسه حواسم بود و خدا روشکر چیزی نمیشد

خدايا آن ده ,كه آن به

2738

ممكنه به خاطر قطره آهن باشه عزيزم. اتفاقا دكتر بچه من كه خيلي هم معروفه شياف گليسرين داد گفت تا ٤ روز اگر كار نكرد روز پنجم شياف بزن تا عادت كنه. گفت راههاي ديگه روده بچه را تنبل ميكنه 

اگه شل بوده که یبوست نیست،ضمنا تحریک مقعد و شیاف عادت میاره،دو سه بار بیشتر نباید بکنی

آخه از وقتی دکتر گفت تحریک میکنم ولی هیییییچ خبری نمیشه اصلا تاثیری نداره به نظر خودمم نکنم بهتره

عزیزم شما کلا اب زیاد بده به بچه  همه جور مایعاتی که میتونه بخوره  حتما هم غذاش شل باشه& ...

باشه ولی چطور باید زیاد آب بدم وقتی نمیخوره؟غذاشم معمولا شل میدم توشم کره یا روغن زیتون میریزم.

ممكنه به خاطر قطره آهن باشه عزيزم. اتفاقا دكتر بچه من كه خيلي هم معروفه شياف گليسرين داد گفت تا ٤ رو ...

چه جالب پس چرا اکثر جاها میگن شیاف خوب نیس!!

قطره آهنشو چندروز ندادم تاثیری نداشت

2706