2726

برای وزنش میخوای؟ یه توصیه خواهرانه بهت دارم 

به جای این پودرهای صنعتی که اصلا معلوم نییت چی هستن یه قلم گوساله بگیر بجوشون بعد داخل قالب های یخ بریز بزار فریزر توی سوپ یا خورشت بچه ات یکی دوتا بنداز

آب کله پاچه بهش بده

لعاب برنج بده

موز بده

خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لیدی میله

توروخدا نگیر نخر نخور

لینجا به من گفتن بچه حساسیت پروتعین گاوی میگیره اسهال میفته گوش نکردم

وقتی خریدم خوردم دوروز بعدش بچم تب کرد بردیم بستری شد گفتن خونش عفونت داره

اسهال امون نمیداد

مدفوعشو ازمایش کردن گفتن شکمش عفونت کرده روده هاش داغون شده  

خواهشا نخور

2728

سلام عزيزم من اين پست رو پيدا كردم بنظرم عرق يونجه يهش بده با كاسني قاطي كن خيلي چاق كننده است موز سيب زميني سرخ كرده بستني من به دخترام اينا دادم فوق العاده جواب داد

سلام عزيزم من اين پست رو پيدا كردم بنظرم عرق يونجه يهش بده با كاسني قاطي كن خيلي چاق كننده است موز س ...

سلام گلم میشه بیشتر توضیح بدی ،برای بچه زیر دوسال این عرقیات غیر مجازه چیز دیگه ای سراغ نداری؟

نیست؛خیلی وقته پیدانمیشه؛نه نوع ایرانیش نه خارجیش؛حتی نتی هم سفارش دادم گفت اوردیم بهتون زنگ میزنیم ...

انگار کشورمونو پرت کردن تو یه اتاق درمونم بستن دست میبری هر چیزی بخری نیست تو تحریمم ریدن با این مملکت داریشون 

انگار کشورمونو پرت کردن تو یه اتاق درمونم بستن دست میبری هر چیزی بخری نیست تو تحریمم ریدن با این ممل ...

سلام خانومی بی بی میل که هستش من همین چند وقت پیش خریدم یه پیچ اینستاهم دارن باید زنگ بزنین از شرکت کارن که تولید کنندش هس داروخانه هایی ک نمایندگیشون هس رو بهتون بگن اونوقت تو اون داروخانه ها ک برین میبینین فت و فراوونه😊

2706