2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من نمیدونم اخه

سال ۹۱ تمام عروسیم به ۷ میلیون نرسید و تمام جهزیه ۹ میلیون حالا اونی که واقعا داره بگو ۲۰ میلیون عروسی بگیر نه فقط ۱۵۰ پول سرویس بده من سرویسم شد ۳ میلیون 

چی قراره بشه به خدا اگر تو ماه برای یه چیز الکی پول بدم تو بگو ۵۰ تومن عذاب وجدان میگیرم که چرا کمک به فقیری نکردم همش میترسم تو قبر ازم بپرسن پولاتو در چه راهی خرج کردی چی بگم 

خدایا شکرت 
2738

استارتر نکنه تو عروسشونی😵

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

نه دوباره یک تاپیک دیگه زد که من دروغ نگفتم مامانم پزشکه نخواستم بگم که نگی پز دادما و خواهر ندارم..و.سوالای بجه ها رو جواب داد..

دوست داشتی خواهرم برای خونه دار شدنم یک صلوات بفرس.🌺فرستادی بهم بگو.تا منم دوتا برای حاجت شما بفرستم.🌺.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و.عجل فرجهم🌹🌹🌹
نه دوباره یک تاپیک دیگه زد که من دروغ نگفتم مامانم پزشکه نخواستم بگم که نگی پز دادما و خواهر ندارم.. ...

مامانش پزشکه بعد نمیدونه زن حامله نیاز به اینهمه چرت و پرت گویی نداره، ؟که حبوباات رو دکترم گفته تو اب بزار بخیسه😃😃

خانم پزشک تو فرهنگسرا کار میکنه صبح تا شب میشوره میسابه برای عروس حامله اش؟!!!

عجب!!!

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
مامانش پزشکه بعد نمیدونه زن حامله نیاز به اینهمه چرت و پرت گویی نداره، ؟که حبوباات رو دکترم گفته تو ...

آره میدونم..بجه ها میپرسیدن اونم هی میگف پزشک زنان که نیستش..و از این حرفا..

دوست داشتی خواهرم برای خونه دار شدنم یک صلوات بفرس.🌺فرستادی بهم بگو.تا منم دوتا برای حاجت شما بفرستم.🌺.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و.عجل فرجهم🌹🌹🌹
مامانش پزشکه بعد نمیدونه زن حامله نیاز به اینهمه چرت و پرت گویی نداره، ؟که حبوباات رو دکترم گفته تو ...

من چندصفحه خوندم نوشته بود مامان ِ ساده ی من

شاید این دیگه از بس ساده بوده دکتریشو یادش رفته بوده😆

من چندصفحه خوندم نوشته بود مامان ِ ساده ی من شاید این دیگه از بس ساده بوده دکتریشو یادش رفته ب ...

من توی تاپیک خودش نوشتم الان ادرسش زو میزارم

شما هم بخونید بچه ها

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
2706