2737
2734
عنوان

همسایه بد

1933 بازدید | 29 پست

سلام بچه ها کسی هست که از دست همسایه بالایی شکایت کرده باشه   به جایی رسیده؟ راه حلی دارید لطفا بگید خیلی داره ما رو اذیت میکنه به صابخونشم گفتیم ده ماه دیگه قرار دادش تموم میشه    میشه جلوتر از قرار دادش بیرونش کرد لطفا راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما از دست چندتاشون شکایت کردیم . طبقه آخریم خدا رو شکر بالا سرمون کسی نیست سر و صدا نداریم

نظرت مخالف نظرمه یا ریپلای نکن یا کردی خیلی مودبانه !! واگرنه برای من که مهم نیست کاربریم بترکه 😁😁😁
به جایی رسید شکایتتون؟

تازه شکایت کردیم

۹۰۰ هزار تومن هزینه شکایت شد که بعدا تقسیم میشه بینشون پس میگیریم . چون مقصر اونا هستن

نظرت مخالف نظرمه یا ریپلای نکن یا کردی خیلی مودبانه !! واگرنه برای من که مهم نیست کاربریم بترکه 😁😁😁
2738
با کفش پاشنه بلند راه میره میدوه 

لج کرده 

از لجبازیه کاراش 

تابلوئه

خوب یعنی میتونن بیرونش کنن؟

تا قرارداد داره نه نمیتونن

ما خودمون مستاجر میخواستیم بیرون کنیم همه میگفتن تا پایان قرارداد نمیتونی

اول میخوان جفتتون رو کلانتری واسه سازش 

مریضه بخدا  کافره  آدم با دشمنشم این کار رو نمیکنه  به بنگاهی زنگ زدم بهش زنگ زده میگ ...

همسایه بد خیلی زجر آوره 

نمونش رو داریم متاسفانه خودمون

دقیقا در صورتیکه ما اصلا باهاشون کاری نداریم  اصلا نمیبینیمشون   ولی خدا نشناسن

من کل خونم رو فرش کردم که سرامیک نباشه پایین صدا بره 

آخه نه با شما بحثش شده نه صحبتی نه هیچی این کارا واسه چیه ...؟

2706