2733
2734
عنوان

👩 راهکارای برای پرشدن صورت😋

| مشاهده متن کامل بحث + 97510 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

🌸💐🌹 دوستان عزیز گلاب روی شفافیت و شادابی پوست خیلی اثر داره هم خوردنش و هم استفاده روی پوست.

مخلوط دو قاشث غذاخوری گلاب خوراکی با یک لیوان آب هر شب قبل از خواب باعث زیبایی پوست شما میشه.

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم

میتونید گلاب رو هم روی پوستتون اسپری کنید یا با پنبه روی پوست بمالید اگر با بوش مشکلی ندارید نیاز به شستشو نداره هر چندبار در روز هم که بخواید میتونید این کار رو انجام بدید

سلام دوستان

سفید اب یکی از بهههترین لایه بردارای طبیعی پوسته که کاملا بی ضرره و باعث میشه لایه ی مرده ی روی پوست ازبین بره و شفافیت رو به پوستتون میده وباعث میشه پوستتون عاری از الودگی ها تنفس کنه. هفته ای یک یا دو بار میتونید از سفید اب برای لایه برداری از پوست صورتتون هماستفاده کنید. به این صورت که موقع حمام کردن به ارامی مقداری از سفید اب رو تو دستتون فشار میدید بعد با دستتون اروم رو پوست میکشید بعد میشورید وقتی از حموم بیرون میاید میبینید که پوستتون چقدر نرم و صاف و شفاف میشه. کسانی که تعریق زیاد دارن یا بیشتر با محیط بیرون در ارتباطن هفته ای دو بار میتونن انجام بدن ولی برای بقیه هفته ای یک بار هم کافیه.

❣❣ممکنه بعضیا پوستشون به سعید اب حساس باشه و دچار قرمزی بشن این روش به اون دسته افراد توصیه نمیشه.

سلام شهرزاد جونم     

میشه با روش طبیعی گونه ایجاد کرد !میخوام یکم برجسته بشه  ممنون میشم راهنمایی کنی   

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2738
سلام شهرزاد جونم       میشه با روش طبیعی گونه ایجاد کرد !میخوام یکم برجسته بشه &n ...

سلام عزیز دلم اره با ی سری ورزشا و ماسکا تا حدودی میشه ی مطلب در موردش دارم برات میذارم بخون امیدوارم به کارت بیاد دوستم 😚 

سلام شهرزاد جونم       میشه با روش طبیعی گونه ایجاد کرد !میخوام یکم برجسته بشه &n ...

برجسته کردن گونه با چند خوراکی و ماسک پرکننده گونه های لاغر
http://namnak.com/برجسته-کردن-گونه-ها.p36395

سلام عزیز دلم اره با ی سری ورزشا و ماسکا تا حدودی میشه ی مطلب در موردش دارم برات میذارم بخون امیدوار ...

مرسی گلم لطف کردی 😍😍

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
برجسته کردن گونه با چند خوراکی و ماسک پرکننده گونه های لاغر https://namnak.com/برجسته-کردن-گونه-ها.p ...

تشکرمندم عجقم 😋😊😊😊

شهرزاد جونم همه ماسک هارو باید ۲۰ دقیقه بزاریم و تکون نخوریم 

من با دخترم نمیتونم اینکارو انجام بدم 

ماسکی میشه گذاشت که احتیاج نباشه بی حرکت باشه آدم؟

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
شهرزاد جونم همه ماسک هارو باید ۲۰ دقیقه بزاریم و تکون نخوریم  من با دخترم نمیتونم اینکارو انجا ...

فدات بشم از صورتت میریزه اگه تکون بخوری یا راه بری تو که ماشالا سحرخیزی صبح بذار قبل بیدار شدن دخملو 

2706