2410
2553
عنوان

👩 راهکارای برای پرشدن صورت😋

| مشاهده متن کامل بحث + 97061 بازدید | 60 پست

♦️♦️استفاده از لعاب برنج برای زیبایی پوست

☝️حتما از برنج ایرانی برای این کار استفاده کنید.

اگر میخواید از لعاب برنجی ،که برای خوردنتون دم میکنید استفاده میکنید نباید نمک بهش اضافه کنید.اگر نه میتونید دو قاشق برنج یا ریزه برنج ایرانی رو بپزید لعاب که داد بذارید سرد بشه با پنبه به پوست بزنید بعد یک ربع بشوریدش بهتره که قبل خواب این کارو انجام بدید تا پوستتون استراحت کنه و فرصت بازسازی داشته باشه. این لعاب رو در ظرف در بسته در یخچال هم میتونید تا ۴ روز نگه دارید و استفاده کنید .میتونید به صورت نوشیدنی هم میل کنید اما  چاق کننده است باید مواظب کالریش باشید😉

خودم استفاده کردم عالیه 👌👌

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم

✔✔استفاده از روغن نارگیل برای زیبایی پوست و درمان سیاهی و گودی زیر چشم و جلوگیری از چروکی پوست

دوستان کافیه یه روغن نارگیل از عطاری ها یا داروخانه ها تهیه کنید ۲ یا ۳ روز در هفته با پنبه قبل از خواب به پوستتون بزنید نگران نباشید که وارد چشمتون بشه چون اصلا ضرری نداره حتی برای چشم مفید هم هست.ممکنه خیییلییی کم روی پوستتون احساس سوزش بکنید که طبیعیه اثراتش رو خیلی زود میتونید مشاهده کنید.

امتحان شده 👌

برای از بین رفتن پف زیر چشم هم خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

⛔⛔⛔⛔لطف اگر پوست حساسی دارید قبل از استفاده ی هرکدوم از ماسک ها روی صورتتون زیر چانه مقدار کمی تست کنید اگر بعد چند ساعت پوستتون حساسیت خاصی نداشت بعد با خیال راحت رو تمام پوست صورت امتحان کنید🤗🤗

2456

فواید شیره برگ آلوئه ورا برای پوست

https://www.google.com/amp/s/article.tebyan.net/Article/AmpShow/296336

خواص آلوئه ورا؛ ۹ فایده شگفت انگیز این گیاه | چطور

https://www.chetor.com/39739-خواص-آلوئه-ورا/

من همیشه بعد از قطع کردم ماسک الوورا ینی مثلا یه هفته بزنم ولی بعدش قطع کنم. کللل صورتم پر از جوش می ...

پس استفاده نکن احتمالا پوستت حساسیت داره بهش 

فواید شیره برگ آلوئه ورا برای پوست https://www.google.com/amp/s/article.tebyan.net/Article/AmpShow ...

دوستان اول اینکه الوئه ورا رو میتونید از عطاریا بخرید عصاره و اب میوه و عرقش هم تو بازار هست ولی خود گیاه چیز دیگه است اونا افزودنی دارن و نگهدارنده بهشون اضافه میشه خواصش به مراتب کمتره.
دوم اینکه باید جای خنکی باشه و لای روزنامه یا کاغذ پیچونده بشن اگه خونتون گرمه میتونید تو یخچال نگه دارید ولی حتما لایه کاغذ یا روزنامه بذارید من تا ۲ ماه هم نگهداری کردم در این شرایطی که گفتم. اگر جای خنک نباشه گندیده میشه.
سوم اینکه هر بار به اندازه ای که میخواید برش میزنید بعد بقیش رو میپیچید لای کاغذ دیگه خود به خود دهنه برگش بسته میشه و اینجوری از الودگیش جلوگیری میکنه.

2714

میتونید ژله ی داخل آلوئورا رو با خیاره رنده شده هم ترکیب کیند  یا ژل رو به تنهایی روی صورت بذارید بعد ۲۰ دقیقه پاک کنید. بلافاصله صافی و شفافیت صورت حس میشه.

✔✔✔سعی کنید ماسک ها رو قبل از خواب استفاده کنید

چجوری

یکی از تمریناتش این بود که تا جایی که ممکنه لبخند بزنید بدون اینکه دندوناتون معلوم بشه

بعد لباتون و جمع جمع کنید مثل وقتی که میخوای بوس کنی😁

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇
یکی از تمریناتش این بود که تا جایی که ممکنه لبخند بزنید بدون اینکه دندوناتون معلوم بشه بعد لباتون و ...

اهان😂😂😂😂❤

می روم ... اما نمی پرسم ز خویش   ره کجا ...؟ منزل کجا...؟ مقصود چیست؟

خوردن ژله یا ژلاتین دو تا ۳ قاشق قبل از صبحانه هر روز به چاقی صورت کمک میکنه. اگه نگران چاق شدن نیستید میتونید بیشترم استفاده کنید 😁😁

2706