2726
عنوان

👩 راهکارای برای پرشدن صورت😋

97417 بازدید | 60 پست

سلام دوستان  همونطور که میدونید اکثر ادما واسه ی بارم شده لاغری بیش از حد صورت رو تجربه میکنن به خصوص اگر رژیم های لاغری گرفته باشن حتما با این قضیه رو برو میشن. خودم هم چون رژیم دارم برای جلوگیری از لاغری صورت خواستم یه ماسکایی رو بذارم فک کردم که اینجا برای شمام بذارم امیدوارم بتونید ازشون استفاده کنید و براتون مفید باشه🤗 

ی سری از ماسکا مث الوئورا و خیار و خاک رس و گلاب رو که اینجا براتون میذارم  سالهاست خودم برای مراقبت انجام میدم و واقعا تاثیر داشته و پوستم رو صاف و شفاف کرده بقیه رو هم به تازگی دارم امتحان میکنم که اونا رو هم براتون میذارم 😊

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گل رس رو میتونید به صورت بسته بندی شده و فله گی از عطاری ها تهیه کنید به دو رنگ طوسی روشن و قرمز هست قرمزش فله میفروشن طوسی رو بسته بندی

فقط پودر جوانه گندم تو ماست ۱۰ دقیقه بعد از ناهار تو یک ماه معجزه میکنه انقد خواص خوبی داره ک یه درخ ...

عزیزم مرسی. پودرش رو از کجا میشه تهیه کرد؟

2706