1147
1254
عنوان

👩 راهکارای برای پرشدن صورت😋

2386 بازدید | 60 پست

سلام دوستان  همونطور که میدونید اکثر ادما واسه ی بارم شده لاغری بیش از حد صورت رو تجربه میکنن به خصوص اگر رژیم های لاغری گرفته باشن حتما با این قضیه رو برو میشن. خودم هم چون رژیم دارم برای جلوگیری از لاغری صورت خواستم یه ماسکایی رو بذارم فک کردم که اینجا برای شمام بذارم امیدوارم بتونید ازشون استفاده کنید و براتون مفید باشه🤗 

ی سری از ماسکا مث الوئورا و خیار و خاک رس و گلاب رو که اینجا براتون میذارم  سالهاست خودم برای مراقبت انجام میدم و واقعا تاثیر داشته و پوستم رو صاف و شفاف کرده بقیه رو هم به تازگی دارم امتحان میکنم که اونا رو هم براتون میذارم 😊

😯😯😯😯

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1258

فقط پودر جوانه گندم تو ماست ۱۰ دقیقه بعد از ناهار تو یک ماه معجزه میکنه انقد خواص خوبی داره ک یه درخشندگی خاصی به پوست میده حتی رشد موهارو هم زیاد میکنه

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟
1274
1167

♦️♦️استفاده از لعاب برنج برای زیبایی پوست

☝️حتما از برنج ایرانی برای این کار استفاده کنید.

اگر میخواید از لعاب برنجی ،که برای خوردنتون دم میکنید استفاده میکنید نباید نمک بهش اضافه کنید.اگر نه میتونید دو قاشق برنج یا ریزه برنج ایرانی رو بپزید لعاب که داد بذارید سرد بشه با پنبه به پوست بزنید بعد یک ربع بشوریدش بهتره که قبل خواب این کارو انجام بدید تا پوستتون استراحت کنه و فرصت بازسازی داشته باشه. این لعاب رو در ظرف در بسته در یخچال هم میتونید تا ۴ روز نگه دارید و استفاده کنید .میتونید به صورت نوشیدنی هم میل کنید اما  چاق کننده است باید مواظب کالریش باشید😉

خودم استفاده کردم عالیه 👌👌

😯😯😯😯

✔✔استفاده از روغن نارگیل برای زیبایی پوست و درمان سیاهی و گودی زیر چشم و جلوگیری از چروکی پوست

دوستان کافیه یه روغن نارگیل از عطاری ها یا داروخانه ها تهیه کنید ۲ یا ۳ روز در هفته با پنبه قبل از خواب به پوستتون بزنید نگران نباشید که وارد چشمتون بشه چون اصلا ضرری نداره حتی برای چشم مفید هم هست.ممکنه خیییلییی کم روی پوستتون احساس سوزش بکنید که طبیعیه اثراتش رو خیلی زود میتونید مشاهده کنید.

امتحان شده 👌

برای از بین رفتن پف زیر چشم هم خوبه

😯😯😯😯

⛔⛔⛔⛔لطف اگر پوست حساسی دارید قبل از استفاده ی هرکدوم از ماسک ها روی صورتتون زیر چانه مقدار کمی تست کنید اگر بعد چند ساعت پوستتون حساسیت خاصی نداشت بعد با خیال راحت رو تمام پوست صورت امتحان کنید🤗🤗

😯😯😯😯
1252