1147
1267
عنوان

👩 راهکارای برای پرشدن صورت😋

| مشاهده متن کامل بحث + 2457 بازدید | 60 پست
فواید شیره برگ آلوئه ورا برای پوست https://www.google.com/amp/s/article.tebyan.net/Article/AmpShow ...

دوستان اول اینکه الوئه ورا رو میتونید از عطاریا بخرید عصاره و اب میوه و عرقش هم تو بازار هست ولی خود گیاه چیز دیگه است اونا افزودنی دارن و نگهدارنده بهشون اضافه میشه خواصش به مراتب کمتره.
دوم اینکه باید جای خنکی باشه و لای روزنامه یا کاغذ پیچونده بشن اگه خونتون گرمه میتونید تو یخچال نگه دارید ولی حتما لایه کاغذ یا روزنامه بذارید من تا ۲ ماه هم نگهداری کردم در این شرایطی که گفتم. اگر جای خنک نباشه گندیده میشه.
سوم اینکه هر بار به اندازه ای که میخواید برش میزنید بعد بقیش رو میپیچید لای کاغذ دیگه خود به خود دهنه برگش بسته میشه و اینجوری از الودگیش جلوگیری میکنه.

😯😯😯😯

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

میتونید ژله ی داخل آلوئورا رو با خیاره رنده شده هم ترکیب کیند  یا ژل رو به تنهایی روی صورت بذارید بعد ۲۰ دقیقه پاک کنید. بلافاصله صافی و شفافیت صورت حس میشه.

✔✔✔سعی کنید ماسک ها رو قبل از خواب استفاده کنید

😯😯😯😯
1279
چجوری

یکی از تمریناتش این بود که تا جایی که ممکنه لبخند بزنید بدون اینکه دندوناتون معلوم بشه

بعد لباتون و جمع جمع کنید مثل وقتی که میخوای بوس کنی😁

😍از عشقت بند بند این دل دیوانه می لرزد...😍
1274

🌸💐🌹 دوستان عزیز گلاب روی شفافیت و شادابی پوست خیلی اثر داره هم خوردنش و هم استفاده روی پوست.

مخلوط دو قاشث غذاخوری گلاب خوراکی با یک لیوان آب هر شب قبل از خواب باعث زیبایی پوست شما میشه.

😯😯😯😯
1226

میتونید گلاب رو هم روی پوستتون اسپری کنید یا با پنبه روی پوست بمالید اگر با بوش مشکلی ندارید نیاز به شستشو نداره هر چندبار در روز هم که بخواید میتونید این کار رو انجام بدید

😯😯😯😯

سلام دوستان

سفید اب یکی از بهههترین لایه بردارای طبیعی پوسته که کاملا بی ضرره و باعث میشه لایه ی مرده ی روی پوست ازبین بره و شفافیت رو به پوستتون میده وباعث میشه پوستتون عاری از الودگی ها تنفس کنه. هفته ای یک یا دو بار میتونید از سفید اب برای لایه برداری از پوست صورتتون هماستفاده کنید. به این صورت که موقع حمام کردن به ارامی مقداری از سفید اب رو تو دستتون فشار میدید بعد با دستتون اروم رو پوست میکشید بعد میشورید وقتی از حموم بیرون میاید میبینید که پوستتون چقدر نرم و صاف و شفاف میشه. کسانی که تعریق زیاد دارن یا بیشتر با محیط بیرون در ارتباطن هفته ای دو بار میتونن انجام بدن ولی برای بقیه هفته ای یک بار هم کافیه.

❣❣ممکنه بعضیا پوستشون به سعید اب حساس باشه و دچار قرمزی بشن این روش به اون دسته افراد توصیه نمیشه.

😯😯😯😯
سلام شهرزاد جونم       میشه با روش طبیعی گونه ایجاد کرد !میخوام یکم برجسته بشه &n ...

سلام عزیز دلم اره با ی سری ورزشا و ماسکا تا حدودی میشه ی مطلب در موردش دارم برات میذارم بخون امیدوارم به کارت بیاد دوستم 😚 

😯😯😯😯
سلام شهرزاد جونم       میشه با روش طبیعی گونه ایجاد کرد !میخوام یکم برجسته بشه &n ...

برجسته کردن گونه با چند خوراکی و ماسک پرکننده گونه های لاغر
http://namnak.com/برجسته-کردن-گونه-ها.p36395

😯😯😯😯
1241