2726

سلام ,ممنون وقت گذاشتید... یه سوال  ?

اینکه میگن توی بارداری چیزای گرمی نخوردید زردی میاره واسه بچه دقیقا چی هست ... من اصلانمیدونم چی گرمه یاچی سرد... 

یااینکه از چندماهی نباید بخوری دیگه .. 

ممنونم میشم راهنمایی کنید

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 

گرمیجات مثل خرما ادویه جات فلفل دارچین و...

سعی کن خرما رو باشیر بخوری 

الان اکثر بچه ها زردی دارن بچه منم داشت

خدایا... مراببخش به خاطر درهایی که زدم اما خانه ی تو نبود.*** فقط از خودت میخام لذت مادرشدنو....*** * اَللّهُمَ ِانْ رَزَقْتَنی وَلَداً سَمَّیْتُهُ مُحَمَّداً *

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تخم مرغ زیاد زردی میاره...البته الان همه بچه ها زردی دارن

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔

کلا باید اعتدال رو رعایت کنی.مثلا اگه سردی زیاد خوردی بعدش خرما یا نبات یا یه چیز گرم بخوری.من ماه اخر کاسنی و شاهتره روزی ۱لیوان میخوردم پسرمم اصلا زردی نداشت.حالا بخاطر این بوده یا نه رو نمیدونم

بهترین آواز من،بخوابم بیا دل من معنی خداحافظ را نمیهفمد!

دوست من  خوردو خوراک مادر تاثیری رو گرفتن یا نگرفتن زردی نداره یا اگ داره اونقد کمه اونقدررررر کمه ک اصن به حساب نمیارش .عمده دلیل زردی نوراد

ناسازگاری خون مادر و فرزنده(پدر خونش مثبت و مادر منفی) 

نارس بودن جنین 

نخوردن شیر در روزهای اولیه 

حتی اگ اون دو دلیل بالا رو داشته باشه و خوب شیر بخوره  زردیش برطرف میشه 

تعداد خیلی کمی از نورادا بدو تولد زردی دارن و بیشترشون بعد۲-۳روز زردیشون مشخص میشه 

علت زردی هم کامل نشدن کبد هست ک اون ماده ای ک باید تولید کنه رو نمیکنه در نتیجه بچه زرد میشه

من.اینو پرسیوم گفتن نه اونقد گرمی بخوری که سردی یادت بره نه اونقد سردی بخوری که گرمی یادت بره یکی از چیزایی که بچه زردی نمیگیره عرق کاسنی و جوشانده سرده عزیزم مصرفش کن درضمن.زردی فقط 5 درصدشبع شما ربط داره بقیش بعد از تولدش اتفاق میفته

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

نزدیک زایمان مثلا ی هفته قبلش خوراکی های باطبع سرد بخور مثل گوشت خروس .هندونه .خیار .عرق کاسنی بچه زردی نمیگیره ‌.

گرمیجات یعنی مغزیجات .ادویه جات .کنجد.زعفرون .و.....

نزدیک زایمان خوراکی های مقوی بخورین .مثل ماهیچه .بادام .خرماکه انرژی داشته باشین.

بعدزایمانم اولین چیزی که میخورین خرما باشه که بچه روصبورمیکنه .وتربت امام حسین کام بچه روبردارین مادرم خودش بخوره .

2706