1177
44

سلام ,ممنون وقت گذاشتید... یه سوال  ?

اینکه میگن توی بارداری چیزای گرمی نخوردید زردی میاره واسه بچه دقیقا چی هست ... من اصلانمیدونم چی گرمه یاچی سرد... 

یااینکه از چندماهی نباید بخوری دیگه .. 

ممنونم میشم راهنمایی کنید

رویاهاتونو  به کسی نگید ...بهشون نشون بدید... 

گرمیجات مثل خرما ادویه جات فلفل دارچین و...

سعی کن خرما رو باشیر بخوری 

الان اکثر بچه ها زردی دارن بچه منم داشت

خدایا... مراببخش به خاطر درهایی که زدم اما خانه ی تو نبود.*** فقط از خودت میخام لذت مادرشدنو....*** * اَللّهُمَ ِانْ رَزَقْتَنی وَلَداً سَمَّیْتُهُ مُحَمَّداً *

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

تخم مرغ زیاد زردی میاره...البته الان همه بچه ها زردی دارن

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔
1156

کلا باید اعتدال رو رعایت کنی.مثلا اگه سردی زیاد خوردی بعدش خرما یا نبات یا یه چیز گرم بخوری.من ماه اخر کاسنی و شاهتره روزی ۱لیوان میخوردم پسرمم اصلا زردی نداشت.حالا بخاطر این بوده یا نه رو نمیدونم

بهترین آواز من،بخوابم بیا دل من معنی خداحافظ را نمیهفمد!
1189

دوست من  خوردو خوراک مادر تاثیری رو گرفتن یا نگرفتن زردی نداره یا اگ داره اونقد کمه اونقدررررر کمه ک اصن به حساب نمیارش .عمده دلیل زردی نوراد

ناسازگاری خون مادر و فرزنده(پدر خونش مثبت و مادر منفی) 

نارس بودن جنین 

نخوردن شیر در روزهای اولیه 

حتی اگ اون دو دلیل بالا رو داشته باشه و خوب شیر بخوره  زردیش برطرف میشه 

تعداد خیلی کمی از نورادا بدو تولد زردی دارن و بیشترشون بعد۲-۳روز زردیشون مشخص میشه 

علت زردی هم کامل نشدن کبد هست ک اون ماده ای ک باید تولید کنه رو نمیکنه در نتیجه بچه زرد میشه

حال تمام روز هایم عشق است  الهی شکرت برای این بخت خوش  عاشقانه های من برای جوجه ی توراهیمون در پیج @mahouratohidi  

من.اینو پرسیوم گفتن نه اونقد گرمی بخوری که سردی یادت بره نه اونقد سردی بخوری که گرمی یادت بره یکی از چیزایی که بچه زردی نمیگیره عرق کاسنی و جوشانده سرده عزیزم مصرفش کن درضمن.زردی فقط 5 درصدشبع شما ربط داره بقیش بعد از تولدش اتفاق میفته

اهای خانوم قشنگ امسالو میخام از خدای قشنگ ک تورو به مراد دلت برسونه و سال 98 کنارعشقت باشی😇😇 ...اینکه به عشقت میرسی بهترین لحظه زندگیته ک من تجربه کردم خدایا ممنون ک عشقم شده بابای بچه ام😍😍😍

نزدیک زایمان مثلا ی هفته قبلش خوراکی های باطبع سرد بخور مثل گوشت خروس .هندونه .خیار .عرق کاسنی بچه زردی نمیگیره ‌.

گرمیجات یعنی مغزیجات .ادویه جات .کنجد.زعفرون .و.....

نزدیک زایمان خوراکی های مقوی بخورین .مثل ماهیچه .بادام .خرماکه انرژی داشته باشین.

بعدزایمانم اولین چیزی که میخورین خرما باشه که بچه روصبورمیکنه .وتربت امام حسین کام بچه روبردارین مادرم خودش بخوره .

1179

من چهل روزه زایمان کردم، پسرم ده روز زودتر دنیا اومد وو از روز دوم تولدش زردی گرفت و روی چهارده بود.

زردی که نوزاد بعد ۲۴ساعت از بدو تولدش میگیره بهش میگن زردی فیزیولوژیک.و کاملا طبیعیه. وقتی جنین تو شکم مادر هست وظیفه دفع سموم بدن با جفت هست ، وقتی بدنیا میاد و جفت جدا میشه این وظیفه به عهده کبد هست، حالا نوزادی که زود دنیا میاد ، آنزیمهای کبدی کامل نشده و نمیتونه این سموم رو دفع کنه و زردی بالا میاره.

پسر من ده روز زود دنیا اومد و دقیق روزی که سونو بهم تاریخ داده بود زردیش یهویی پایین اومد

من و پسرم سه روز تو بیمارستان بستری بودیم و اون زیر دستگاه بود ، دو روز هم تو خونه دستگاه اجاره کردیم ، زیر نور بود، دکتر می‌گفت زردی با دفع ادرار پایین میاد ، باید مرتب بهش شیر میدادم که جیش کنه

و شانسی که آوردم پسرم و خودم باغله ایی نبودیم و گرنه زمان بیشتری باید بستری می‌شدیم