2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه، من امروز 8/10/97 ابن تاپیک رو مطالعه کردم، واقعا از مادرهایی که تجربه هاشون رو انقدر قشنگ به اشتراک میذارن، ممنونم

من دومین ماهی هست که اقدام میکنن و دو روز به پریودم مونده خیلی عصبی و افسرده شدم، احساس میکنم علائم قبل از پریود اومده سراغم، خیلی دلم گرفته، دعام کتید😔

خدایا به امید تو... 
سلام به همه، من امروز 8/10/97 ابن تاپیک رو مطالعه کردم، واقعا از مادرهایی که تجربه هاشون رو انقدر قش ...

سلام مبارک باشه تیکر بارداری گذاشتی امیدوارم ک این دورانو به سلامتی سپری کنی

2720

من امروز۲۵پریودیمه

ازروز۲۰زیردلم وکمرم مثل پریودی دردمیکرد،سینه هام دست میزنم دردمیگیره

امروزصبح سردردوحالت تهوع داشتم

الآنم ک دارم مینویسم یک دقه گرمم یک دقه سردم میشه

فردابیبی چک بزنم جواب میده؟!

2714
من‌امروز وارد هفته ششم شدم و هیچ علایمی ندارم‌گاهی شک‌میکنم‌که اصلا باردارباشم

منم تا آخر هفته هفتم خوب بودم بعدش یکم تهوع و بدحالی اومد و قوی شدن حس بویایی ک خیلی آزاردهنده هست

ثمره عشق من و همسرم داره میاد  
منم تا آخر هفته هفتم خوب بودم بعدش یکم تهوع و بدحالی اومد و قوی شدن حس بویایی ک خیلی آزاردهنده هست

حس بویاییم از قبل تاخیرم شروع سده بود مال من ولی تهوع اینا فعلا ندارم خداروشکر

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
سلام منم چهارمين ماه اقداممه اين ماه پري بشم واقعا ديونه ميشم واسه منم دعا كنيد اين ماه بتونم مادربش ...

سلام عزیزم ایشالا به خواسته ات برسی.منم ۶ ماهه دارم اقدام می کنم هنوز که خبری نیس.هرماه رو با امید شروع می کنم ولی همش میخوره تو ذوقم 😣😣😣😣

بچه ها من قرص ميخوردم و امپول ميزدم سونو رفتم روز١٤دكتر دوتا امپول داد زدم بعدم گفت امشب و فردا شب برو اقدام از دوروز بعده اقدام درداي پريودي دارم همش پهلوي چپم درد ميكنه زره دلم تير ميكشه به نظرت واسه چيه؟نكنه عفونت كرفتم تورو خدا كمكم كنيد

خدايامعجزتو بهم نشون بده🙏🙏🙏

سلام منم خواستم بپرسم ک ماه اول اقدامم و دوماهه عروسی کردیم تقریبا یک روز بعد از اقدام دل دردم شروع شد و ترشح بدون بو و بدون خارش و سوزش داشتم چند روز بعدش سرگیجه و حالت تهوع طوری ک رفتم دکتر و برام سرم زدن 

بعد اینکه کمردرد هم دارم الان ک ۶ روز مونده ب پریودم باز زیر شکم درد میکنه سرگیجه و حالت تهوع هم دارم اما بیشتر از غروب ب ّبعد هیچوقت این علایم رو نداشتم اوایل خیلی زود گرسنم میشد الان ک راه میرم دل دردم بدتر میشه بوی غذا ک بهم میخوره حالت تهوع میگیرم اما ن اینکه بالا بیارم ولی هیچ لکه نداشتم 

رفتم دکتر گفت احتمال داره کیست باشه سونو دادم گفت هیچ مشکلی نداری همه چی طبیعیه و حتی عفونت هم ندارم ..دردام مثه موقعیه ک پریود میشم من نه فروردین پریود شدم و ۸ یا ۹ اردیبهشت موقع پریودمه 

میشه بگین این علایم چی میتونه باشه تست و ازمایش هم گفتن بده دادم منفی بود میشه راهنماییم کنید این علایم ماله چیه 

ممنون میشم جواب بدید 

سلام دوستان 🌹🌹🌹من ۶ روز مونده به تاریخ پریودم . علائمی که میگم رو هرگز نداشتم : از چند روز قبل متوجه ورم شکمم شدم ، نفخ هم کردم ، زیر دلم و تخمدان چپم خیلی تیر می کشید ، امروز سینه هام به شدت دردناک و سنگین شده مخصوصا نوک سینه هام انگار می خواد کنده بشه .شقیقه هام تیر می کشید . تقریبا یک هفته هست که گرگرفتگی دارم و اخیرا شبها کف پاهام داغ میشه و می سوزهسینه راستم بزرگتر از چپ شده ، یه لحظه کنارش درد و سوزش داره ، یه لحظه بالای سینه ام کسی همچین تجربه ای داشته که باردار بوده ؟ ممنون میشم جواب بدید

2706