2737
2734
عنوان

من عاشق همسرم هستم

555 بازدید | 31 پست

از دخالتها ی خانواده همسرم  تو زندگیم خسته شدم 

توروخدا خانمهای باسیاست بیان کمکم کنن من بیچاره چکار کنم زندگیم و حفظ کنم .همش همسرمو پر میکنن .بهش زنگ میزنن و اونو نسبت به من و خانوادم بدبین میکنن .هرکاری از دستم اومده واسه پیشرفت و موفقیت همسرم تو زندگی انجام میدم . پیشرفتی که تو زندگی داره بعداز ازدواج قابل مقایسه با زمان مجردیش نیست .

ولی چکار کنم که دارن منو نسبت به زندگی سرد میکنن و حتی اونو .

بعضی مواقع  چشم دیدن حتی  یه لبخند منم ندارن 

دوستای عزیزم کمکم کنید خواهشا متلک نندازید دلم خیلی گرفته دوشبه از دست مادرو خواهر همسرم نتونستم بخوابم و غذا بخورم تازه حامله هم هستم 

ولی اصن درکم نمیکنن

خدا جونم                                                           دمت گرم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من دوتا کانال دارم که فوق العادست 

راجب همین چیزاست

آیدی تلگراممو میدم  بیا برات بفرستم

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
2738

راجب همین چیزاست 

منو خیلی کمک کرده این کانال ها

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭

من نمی‌فهمم اگر اینکارا رو میکنن بعد زن و شورا دعواشون میشه اعصاب بچه خودشون خورد میشه باعث کینه میشه و خدای نکرده جدایی و از هم پاشیدن یه زندگی... چی بهشون میرسه؟ مقامی، مدالی، کاپی چیزی میدن بهشون؟ 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

اگه همسرت واقعا دوست داشته باشه به حرفای خانوادش اهمیتی نمیده و نمیتونن پرش کنن مقصر مادروخواهرشوهرت نیستن مقصر شوهرته عزیزم

مهربانی مهمترین اصل “انسانیت” است اگر کسی از من کمکی بخواهد یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم

باید خانواده همسر رو رها کنی 

یعنی احساساتت رو نسبت بهشون به صفر برسونی تا اذیت نشی 

و اگه شوهرت خوبه و  از این بهونه گیرا و اینا نیست 

دوتا راهکار بهت بگم 

۱ هیچ وقت از خانواده اش بد نگو  عادی باش و نظری نده 

۲ سعی کن دلیل های شادی زیادی واسه خودت داشته باشی و با شوهرتم دعوا نکن 

هیییی بعضی وختا چقدر بده   و غیر قابل کنترل 

میخوام اسممو عوض کنم نمیشه  🤨

@Zoleykha97

این آیدی تلگراممه بیا واست کانال هارو بفرستم

مشاوره هم رایگان میده

2706