2733
2734
عنوان

شوهرم میگه به خودت نمیرسی😢😢😢

3979 بازدید | 30 پست

بچه ها من کارمندم تا سه ونیم ظهر سرکارم

با این حال بخدا همه سعیمو میکنم که ترو تمیز و اراسته باشم ولی باز دیروز بهم گفت به خودت نمیرسی میگم چیکار کنم میگه خودت باید بدونی تو گوشیشم از این عکسای ناجور داره 😢😢😢

تو رو خدا بگید شما چیکار میکنین برا شوهراتون که همیشه تمیز و اراسته این؟؟

شاید من ندونم بعضی چیزا رو

در نهایت زندگی میرقصد به ساز من😇😇

اول ب خاطر روحیه خودتون،  

سعی کنید متنوع تر لباس بپوشید 

حتی  مدل موهاتون....  

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سعی کنید لباستون تا حد امکنا ست باشه، معطر باشید، موهاتون جمع و جور باشه و مهم تر از همه اینکه هر قدر خسته اید شوخی و شیطنت جنسی زیاد با همسرتون داشته باشید ، بوس ماچم که بله....

نکته اخر و مهم ترین هم اینکه، به مردتون توضیح بدید که هر زنی هم گاهی نیاز داره گاهی برای خودش باشه و ایوشن باید خستگی هر چند وقت یه بار شما رو درک کنند. با اعتماد به نفس بهش بگید تا قبول کنه و فکر نکنه شما حواستون نیست

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.

چقد اینجور مردا خرن نمی فهمن پو رن استارا همه جاشون عملیه

بهش بگو پول بده منم برم پروتز سینه و با سن و لب بکنم بوتاکس کنم وسیله آرایشی مارک بخرم

دیگه نی نی سایت چیه که نی نی یارا تو قطع دسترسی هم تبعیض قائل میشن
2706