1147
648
عنوان

مشاور ژنتیک خوب تو شیراز

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 39 پست
کدوم دکترش بنظرتون خوبه

دکتر تقدیری خوبه. تو مرکز ژنتیک دکتر رستمی هم کار میکنه. 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

سخت نگير مشاور ژنتيك ي سري مشاوره ميده لازم بدونه هم ازمايش ميدي ،بهشون اعتماد كن من دوتا نامه داد ...

این اصلن مشاوره نداد بعد سلام گفتم دوتا سقط داشتم گفت برو ازمایش

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
1158
این خوبه دکتر فقیهی گفتی؟

اره بنظرم خوبه

اخه دكترم براي بررسي رحم مستقيم فرستاد البرزي ك حرف اول رو ميزنه

برا اينم نامه برا فقيهي زده بود از ساعت ٣تا ٥هست

من چون خود دكتر فقيهي رومخاطب قرار داده بود با خودش رفتم ولي منشيش ميگف زياد ايران نيس ،مسافرتاش طولانيه ،من از شهرستان ميرفتم مجبور شدم فرداش برم تا ايرانه ببينتم

زندگي با دنيايي از زيبايي ها    
1125
584
ببخشيد عكسه لود نميشد باهاشون تماس بگير بنظرم داري سخت گيري ميكني ،مگه بهت چي گفتن؟

عکسه اومد ممنون سخت نمیگیرم خود منشیشم گفت پیش این کارت انجام نمیشه که نشد میخوام یکی باشه سقطو بررسی کنه

سلام کسی میدونه به دفترچه سلامت هزینه کاریوتایپ شیراز چقدر میشه؟ من از بندرعباس میخوام بیام اونجا ان ...

نفری ۶۰ فکر کنم .البته تو مرکز سلطانی.دکتر خودش نوشت.

البته مهر رفتم.ولی بعضی دکترا آزمایشات جاهای دیگه رو قبول نمیکنن.دقتشم مهمه .من ۴۰۰ بود .گفت دقت کاملش حدود ۶ تومن برای هر شخص .که اونو الان لازم ندونست.

1170