2733
2734

من اره خدا را شکر یادشون می مونه اما منم یادم می مونه و برای تولدهاشون همیشه یک کارهایی می کنم 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا سپردم به خودت انتقام من را خودت با عروس دومشون بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

انقد وابسته به حرف و نظر و تبریک و تسلیت اونا نباش

چون خودم نیتم

راحتم

اوایل انتظار داشتم

بعد دیدم

مثل یه خانواده عادی مثل همسایه باید ازشون انتظار داشت

من تولد خواهرشوهرا و پدرشوهراو...تبریک میگفتم کادو میخریدم

اونا هیییییییییییییییییییییییییچییی

دیگه همون یه سال تجربم شد

نه من تبریک بگم نه اونا

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.

از این رسومات ندارن .چن شب پیش تولد شوهرم بود ی جشن دونفره گرفتم روز بعد ب مادر شوهرم گفتم دیشب تولدش بود و اینو براش گرفتم خانوادمم فلان چیزو گرفتن اصلا چیزی نگف .بعد شوهرم ی مقدار کیک براش اورد بش گف تولدت مبارک.اما کادو خانوادمو که دیدن هیییییچی بش نگفتن حسودا .ولی تولدت برادر سوهرم که سد بش زنگ زذن کلی تبریک گفتن

نه منم مال اونارو یادم نمیمونه😐فقط مال خودمو مامان بابامو داداشمو شوهرم همین فقطم از همینا توقع دارم تولد من یادشون بمونه

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)

روزی که اومدن خواستگاریم روز تولدم بود پدر شوهرم برام کیک خرید آورد الان پنج ساله میگذره هر سال برا تولدم کیک و هدیه میخره ( امسال تولدم بارون بود نتونست خودش بیاد با پیک کیکمو فرستاد)  البته منم جبران میکنم

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
2706