2737
2734

سلام خانما

تو هفته ۳۳ هستم

چند روزه کمردرد مثل پریود دارم.پرولوتون هم هفته ای یه بار میزنم ولی باز درد دارم.میترسم زایمان زودرس کنم

کسی تجربه ای داره؟؟؟

راستی چند روزم هست نفسم تنگ میشه،خطر داره؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هفته ۲۱ هستم‌

با وجود پرولوتون درد دارم 

منم‌استرس دارم 

بچه ها خود پرولوتن عوارض نداره

مثلا پا درد یا چیز دیگه ؟؟؟

کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا ،چه می دانی تو از امروز،چه می دانم من از فردا ،همین یک لحظه را دریاب،که فردا قصه اش فرداست
2728

از هفته چند پرولوتون میزنی

ایرانی میزنی یا خارجی ؟؟؟

کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا ،چه می دانی تو از امروز،چه می دانم من از فردا ،همین یک لحظه را دریاب،که فردا قصه اش فرداست
من هفته ۲۱ هستم‌ با وجود پرولوتون درد دارم  منم‌استرس دارم  بچه ها خود پرولوتن عوارض ند ...

فکر نکم عوارض داشته باشه

کاش زود بگذره خلاص شیم از این همه استرس

راستی همون آمپول رو میزنین یا قرضی چیزی ام میخورین؟

نه خیلی دکتر من گفت پیدا نکردی ایرانی بزن

ولی دکتر داروخانه بهم گفت ریسک نکن بگرد خارجی پیدا کن

منم موندم چکار کنم 

2738
فکر نکم عوارض داشته باشه کاش زود بگذره خلاص شیم از این همه استرس راستی همون آمپول رو میزنین یا قرض ...

من تا ۲۰ هفته شیاف میزدم شبی یکی

از هفته ۲۰ پرولوتون هفته ای یکی

از هفته چند پرولوتون میزنی ایرانی میزنی یا خارجی ؟؟؟

از هفته ۱۶ زدم.خارجی میزنم نصفشو

هشت تا دکترم داد،وقتی تموم شد به خودم گفتم دوباره برام بنویسه که بار چهار تا دیگه داد.

بازم به اصرار خودم چهار تای دیگه برام نوشت که با وجود کمردردم خوشحالم دارم میزنم

نه خیلی دکتر من گفت پیدا نکردی ایرانی بزن ولی دکتر داروخانه بهم گفت ریسک نکن بگرد خارجی پیدا کن من ...

خارجی بهتره عزیزم.منم یه سری که تو شهر خودمون گیر نیومد،از یه شهر دیگه گرفتیم

از هفته ۱۶ زدم.خارجی میزنم نصفشو هشت تا دکترم داد،وقتی تموم شد به خودم گفتم دوباره برام بنویسه که ب ...

ایشاله به سلامتی زایمان‌کنی

منم باید برم‌بگردم بخرم‌چند تا نگه دارم

2706