2733
2734
عنوان

نیاز ب دعاتون دارم

199 بازدید | 37 پست

دوستان من هفته ی 18 بارداری هستم تا الان جنسیت بچه رو نمیدونم با دلای پاکتون دعا کنید خدا یه پسر سالم بهم بده 

بچه ی     اولم دختره

تروخدا سرزنش نکنید چون از زندگی من بی خبرید

جایی ک همه بگن مث مامانش دختر زاس و کلی   تمسخر توش باشه 

شوهرم ب روش نمیاره ب رو منم نمیاره میدونم حس میکنم دوس داره پسر دارشیم

دهن همه بسته بشه چندبار غیرمستقیم گفته

حال خوشی ندارم استرس داره نابودم میکنه 

میشه برا حاجتم و سلامتی بچم دوتا صلوات بفرستید

خوشحالم یه جایی هست ک بتونم حرف دلمو راحت بزنم    

شادی‌های کوچک بیاب خوشی‌‌های کوچک بساز. جوری که بتوانی دوام بیاوری، طوری که زندگی همچنان ارزش زیستن داشته باشد. 

ان شاالله که پسر میشه عزیزم.ولی کلا برات مهم نباشه.به این فکر کن خیلی ها حسرت یه دختر رو دارن مثل خودم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ایشالا اول سالم باشه. بعد اگه صلاح خداست پسر باشه. با زنجیربگیر رو دستت ببین چیه. رو نبض دست چپ بچرخه دختر پاندولی پسر. دختر اولتم نشون باید بدع

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731
ان شاالله که پسر میشه عزیزم.ولی کلا برات مهم نباشه.به این فکر کن خیلی ها حسرت یه دختر رو دارن مثل خو ...

ایشالا شمام ب حاجتت برسی عزیزم

ولی         شرایطم یکم پیچیدس ک نتونستم همشو بگم

شادی‌های کوچک بیاب خوشی‌‌های کوچک بساز. جوری که بتوانی دوام بیاوری، طوری که زندگی همچنان ارزش زیستن داشته باشد. 
ایشالا شمام ب حاجتت برسی عزیزم ولی         شرایطم یکم پیچیدس ک نتونستم همش ...

قربونت عزیزم....خیره ان شاالله

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
ایشالا اول سالم باشه. بعد اگه صلاح خداست پسر باشه. با زنجیربگیر رو دستت ببین چیه. رو نبض دست چپ بچرخ ...

شنبه باید برم سونو و مشخص میشه

مجبور شدم برم وگرنه اصلا تصمیم نداشتم برم

2738
عزیزم  هیچ وقت بخاطر جنسیت بچت ناراحت نشو شاید دختر بشه بزرگ شد هزار جا  دستتو  بگیره

میدونم صدبار این حرفارو با خودم تکرار کردم

ولی حرف  مردم دل ناراحت مامانم بابام ک غیر مستقیم میپرسه سونو رفتی یا ن

خدا خودش میبینه کاش صدامو بشنوه

میشه اگه معلوم شد جنسیتش توی همین تاپیک به منم بگی 

اره حتما  

ممنونم عزیزم  

سلام عزیزم سونو رو رفتم بچم دختره  

سلام عزیزم سونو رو رفتم بچم دختره    

عزیزمممممممممممممممممممممم وایییییییییییی   ناراحت که نشدی     ناراحت  شده باشی جفت پا میام تو حلقت      عزیزممممممممم چقدر خوبه دختر   برو سریع براش سیسمونی بخر  وای گیره های رنگی رنگی   کلی پیرهن   وایییییییییی دلم ضعف رفت براش

خدا جونم ممنونم 
2706