2733
2739

سلام دوستان

من تازه اولای ماه چهارم هستم و جنسیت نینی م معلوم نیست ولی امروز رفتم چند جا وسایل سیسمونی دیدم مغازه دارا می گفتن روزانه قیمتهامون داره بالا میره و اصلا معلوم نیست تا چند وقت دیگه همین قیمتها باشه. حالا موندم چی کار کنم ؟ برم وسایلی که طرح هاشون خیلی به جنسیت مربوط نیست بخرم یا صبر کنم؟ آخه بودجه مون واقعا محدوده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

منم به همین خاطر رفتم رنگ سبزو نارنجی گرفتم که هم پسرونس هم دخترونه هم روانشناس کودک تو کلاس گفت بهترین رنگ واسه اتاق بچه اس اگه الان میخواستم بگیرم باید دوبل پول میدادم

این نیز میگذرد 

بخر همونطور که گفتی از طرح هایی استفاده کن که به جنسیت ربطی نداره 

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی

منم سه ماهمه. منم بفکر انداختی. اخه بارداری سروتهش معلوم نیست. بعدا جنسیتش معلوم بشه بهتره. خب اگ بخای ست کنی. ولی  محدود خرید کن حالا‌ .

دخترم بدنیا اومد. برا سلامتی فرشته کوچولوم یه صلوات بفرستید. ممنون.
2706