2726
عنوان

کارشناس اتاق خبر منو تو

935 بازدید | 74 پست

سیما (اتاق خبر) ازش پرسید به مردم چه پیشنهادی میدید برای مدیریت زندگی تو این مدت؟

مردتیکه برگشته با یه لبخند میگه : بهترین کار اینه که الان مردم برن کالاهای اساسی شون رو چندین برابر نیاز بخرن و انبار کنن، چند ماه بعد که گرون تر و نایاب شد بفروشن و با پولش چیزهای دیگه بخرن😑😑😑😑😑

چطوری مردم رو تحریک میکنن که وضعیت رو بدتر کنن😒

اینم شد راهکار؟!!! برای مردم خودشونم این حرفا رو میزنن؟

هر دیوانه ای میدونه خریدبیش از حد و احتکار هر چیزی باعث گرون تر شدنش میشه.

نمونه ش هم پوشک و سکه و ...

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ههه مگه قرارع قحطی زمان حضرت یوسف بیاد؟!!! 

انشالله درست میشه 

زندگی هدیه ایست ک نباید حروم بشه .شما نمیدونید برگه بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.🏖🏞
متنفرم ازین شبکه  ببین وضعیت ما بد هست ولی اینا هم دیگه خیلی سیاه نمایی میکنن  علی علیزا ...

دقیقا 

هر موقع منوتو نگاه میکنم یکسررررره میزنن تو سر ایران

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

گٍل بگیرن دهنشونو....مزدوراي منافق رو

خداروشکر ماهواره ندارم،خودمون کور نیستیم اوضاع مملکتمونو ميدونيم دلیلی نداره ته دلمون رو خالی کنن یا سیاه نمایی کنن

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

خیلی بدم میاد از کانالش.از وقتی ببین تی وی(اگر اسمشو درست بگم،)رو پخش میکردن متنفر شدم ازشون و حذف کردم کانالو

وقت ورود در حرم تو هوایی ام ❤️وقت خروج تازه زمینگیر میشوم  ❤️ یا حسین❤️                  اَلٔسَلام عَلَیٔکَ  یا اَباعَبدالله
نیست که الان مردم خودشون قبل این حرفا همچین کاری نمیکردن !

اینا هم میبینن مردم خودمون نزده میرقصن

میگن ما هم تحریک شون کنیم بریزن بازار رو بخرن

خیلی حرف بیخود و احمقانه ای زد....استرس زیاده اینا هم بدترش میکنن

قصدشون همینه دیگه

فکر میکنی دلشون واقعا سوخته برای ما؟

اینا هم میبینن مردم خودمون نزده میرقصن میگن ما هم تحریک شون کنیم بریزن بازار رو بخرن

مردم ما خودشون همیشه برعکس رفتار کردن والا نیاز به محرک ندارن 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2706